Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Adelboden


V Adelbodenu je aprés ski spíše poklidnější, avšak i tady najdete četné horské chatky a restaurace, ve kterých si po dlouhém dni na lyžích můžete příjemně odpočinout. V hospůdkách, barech a na diskotékách přímo v lyžařském středisku však také můžete den zakončit příjemným poklidným večerem s přáteli nebo naopak probdít celou noc až do rána - třeba v baru "Berna". Přes třicet horských chat, restaurací a barů v této oblasti dokonale plní se svou nabídkou přání všech hostů. Kdo se chce však bavit aktivněji, je v Adelbodenu naprosto správně. Ať už si půjdete zabruslit, zahrát si lední metenou nebo se rozhodnete pro sáňkování, jízdu psím spřežením nebo dlouhou pěší túru, určitě se budete bavit. Zvláštním zážitkem pro vás bude jistě i paragliding a stavba iglú. A vzhledem k tomu, že Adelboden nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie a schopnosti, k dispozici je i lezení v ledu, lyžařské túry s průvodcem, vysokohorská turistika, přenocování v iglú nebo jízda na koni a saních.

 

Zájezdy do Adelboden

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Adelboden


V Adelbodenu je kromě toho také dostatek prostoru pro kouzelnou zimní turistiku na adelbodenských slunečních terasách. Nechybí zde však ani Vlastivědné muzeum, kino, Wood Carving "Trummer", tradiční horská "cheesemaker" nebo i wellness a fitness studio. Příjemně se relaxuje ve wellnes centru Aqua Vitalis, které se nachází v Park hotelu Bellevue. Adelboden nabízí i okruh na bruslení a krytou halu pro míčové hry. Ve Frutingenu je zase k dispozici krytý bazén. Ti, kteří si chtějí odpočinout od lyžování, mohou rovněž vyrazit do okolí Adelbodenu pešky a to po 40 km upravovaných chodnících. Na své si rovněž přijdou příznivci sáňkování a bobování - v okolí Adelbodenu je k dispozici 15 km upravovaných tras - některé jsou dostupné pouze vleky. Najdete zde i více než 70 km značených a upravených turistických tras. Pěkná procházka vede například z Tschentenalpu přes Schermtanne. Organizované procházky na sněžnicích se nabízejí od poloviny prosince do konce dubna, každé úterý a čtvrtek. Nevýhodou tohoto známého alpského střediska jsou vyšší ceny za ubytování.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Interlaken

Aktualizováno 13/03/2016 00:49zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje