Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Sestriere


Sestriere je kosmopolitní, živé lyžařské středisko, které kromě Italů samotných přitahuje i mnoho zahraničních návštěvníků. Středisko je známé i pro svůj rušný noční život, zejména o víkendech, kdy sem dorazí poměrně sofistikované davy z Turína a Milána. Většina z nich zamíří do místních barů a restaurací, velmi oblíbená je diskotéka Tabatha. Každý večer zde hraje živá hudba a také milovníci karaoke si zde přijdou na své. Dreamers bar a hospoda Brahms zase mají vynikající pověst pro svou řadu dovážených irských piv. Ale i mnoho dalších útulných restaurací, chatek a kaváren vás zde, v samém srdci Sauze d'Oulx, bude lákat na trochu pobytí a vychutnání si kouzelných okamžiků zimní pohody. Specialitky jako jsou polenta s houbami nebo gnocchi s roztaveným sýrem vás jen posílí po aktivním dni na sjezdovce. Tuto útulnou atmosféru si při praskajícím ohýnku v krbu můžete vychutnat například i v "Ciao Pais". Také Osteria Barabba je nejen vynikající restaurace, ale i skvělý vinný bar.

 

Zájezdy do Sestriere

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Sestriere


Večer se pak veškeré dění přesune do místních diskoték, barů a hospůdek. Při après-ski zde pak panuje skvělá - internacionální náladička. Také après-ski v sousedních střediscích Via Lattei rovněž stojí za to. Zde láká "L'Rouet" ve středisku Cesana s více než 1 000 druhy piva z celého světa. Kdo chce však být po dni stráveném na lyžích ještě sportovně aktivní, toho zvou zimní stezky na "špacír" nebo na procházku ve sněžnicích. Navíc zde naleznete i lední brusliště.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Turin

Aktualizováno 12/03/2016 23:50většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje