Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Bedřichov


Lyžařské středisko Bedřichov je zimním a turistickým centrem Jizerských hor. Bedřichov je také místem nástupu běžeckých tratí Jizerské magistrály. Konají se zde i světové poháry v běhu na lyžích. Jedná se o středisko s vysokou přepravní kapacitou a širokými pláněmi ke sjezdovému lyžování, areál je vybaven technickým zasněžováním a osvětlením, které umožňuje večerní lyžování na hlavním svahu Malinovka. Lyžařské středisko je také velmi oblíbeným místem pro vyznavače zimní turistiky. Přímo v lyžařském areálu se nacházejí obchody a restaurace, k dispozici jsou i bowlingové dráhy a tenisové kurty. Najdete zde i dostatečně kapacitní parkoviště (zdarma), které se nachází v dosahu vleku.

 

Zájezdy do Bedřichov

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Bedřichov


V 11 kilometrů vzdáleném Liberci se pak nachází největší Aquapark v Čechách. V Bedřichově, jehož svahy jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, se můžete těšit na příjemný pobyt a krásnou zimní dovolenou. Středisko nabízí nejen cesty pro vaše toulání se zimní přírodou, ale v okolí i veškeré vybavení pro vaše sportovní aktivity. Báječné lyžování, upravené běžecké tratě a útulné aprés ski - toto vše zažijete při zimní dovolené v lokatitě Bedřichov, který leží v blízkosti lyžařského areálu Harrachov. Ten také nabízí všechny možnosti a služby pro prožití krásné dovolené. Po lyžování můžete vyrazit za zábavou i do blízkého Jablonce nad Nisou. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Liberec

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje