Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Mariborsko Pohorje


Mariborsko Pohorje je známé pro své bílé svahy, četné lyžařské stezky a zimní turistické trasy s nádherným výhledem na Maribor a jeho okolí. Na hlavním hřebeni Pohorje, v nekonečném moři lesů, se však nachází i mnoho jiných atraktivních turistických center, které také nabízejí širokou škálu sportovního vyžití nejen v zimě. Ačkoli turistická nabídka je obrovská, Mariborsko Pohorje si stále zachovává své přírodní krásy, četné botanické a kulturní zajímavá místa, stejně jako jeho etnologické zvláštnosti. Lyžaři všech věkových kategorií a úrovní dovedností prostě zbožňuji Mariborsko Pohorje. Zdejší nejen bílé sjezdovky, ale i udržované běžkařské tratě a zimní turistické stezky sem lákají nejen mnoho nadšených lyžařů, běžkařů a snowboardistů, ale i turistů, parašutistů, jezdců na koňském hřbetu a všechny různé dobrodruhy. Lyžařské středisko a jeho turistické atrakce se však neomezují jen na své sjezdovky - areál nabízí také širokou škálu alternativních zimních aktivit, jako např. sáňkování, bruslení, curling, zimní turistiku, stezky pro saně tažené koňmi a lety horkovzdušných balónů s ECT, zatímco tenis v halách, plavání v krytých bazénech, lázně a prvotřídní wellness - spa centra jen dokončí vnitřní aktivity. Navštívit můžete také operu nebo divadlo. 

 

Zájezdy do Mariborsko Pohorje

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Mariborsko Pohorje


Pokud se rozhodnete zkusit své štěstí v kasinu nebo navštívit některou z četných kaváren, bude váš pobyt v druhém největším městě v zemi - Mariboru snad ještě příjemnější. Také zde najdete stezku pro nejdelší večerní lyžování ve Slovinsku, která vede z vrcholu lyžařského tresort až do údolí Mariboru. Lyžařský resort pro své hosty nabízí také širokou škálu ubytovací infrastruktury: Hotely, hospody, apartmány a horské chaty, v nejbližším okolí pak lze nalézt i různé hostely a motely. Maribor nabízí také celou řadu restaurací, penzionů a nebo i taveren. Nedaleko Mariboru se nacházejí i termální lázně, které jistě nezklamou ty, kteří se rozhodli strávit svou dovolenou v této oblasti. Synonymem pro pohodlí, relaxaci a aktivní odpočinek se zde stal hotel ve stylu alpské chaty - horské wellness centrum Bolfenk.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Murska Sobota

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje