Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Predazzo


Malebné městečko Predazzo se všeobecně považuje za vstupní portál do regionu Val di Fiemme. Také menší Tésero je známé svými kulturními hodnotami a zejména pak kaplí San Rocco s fasádou zdobenou freskami. Ve Val di Fiemme se après ski odehrává v klidnějším duchu. Přesto se však můžete odebrat do tradiční horské chaty a vychutnat si zde nejen malebnou krajinu, ale zejména poslední sluneční paprsky, než skončí den. Přitom můžete ochutnat nějakou tradiční specialitu a to přímo na sjezdovce. Také ve středisku na vás čekají četné restaurace, které nabízejí jak místní, tak i mezinárodní kuchyni. V Cavalese vás na návštěvu také budou lákat i různé hospody, jako například Canton, Polanski nebo Mardok. I jiná střediska ve Val di Fiemme mají v nabídce mnohé bary a diskotéky, které vám zaručeně zpříjemní večer. Také návštěva divadla nebo kluziště je další možností, jak příjemně strávit večer. Přes den nabízí téměř všechna lyžařská střediska aktivity, jako například snowtubing, sáňkování nebo turistické výlety.

 

Zájezdy do Predazzo

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Predazzo


U Predazza také můžete využít krytý bazén a právě na milovníky sáňkování si brousí zuby "Alpine Coaster", kde může dosáhnout rychlosti až 40 km/h! Sáňkování tu má kvalitní zázemí, z Epircheru vede 2,5 km dlouhá dráha, ke které vás přepraví lanovka. Vyznavači tohoto "sportu" tak mají spoustu příležitostí, aby mohli řádně zakončit den strávený na sjezdovce. V případě, že vám na horském vzduchu vyhládlo, stačí si jen objednat jednu z typických kulinářských specialit. Také přímo v lyžařském středisku na vás čekají restaurace s tradiční kuchyní. Další možností, jak příjemně strávit večer, je návštěva kina nebo projížďka na bruslích. Kromě příjemných chvil strávených při dobrém jídle v restauraci nebo při místním víně v baru, se zde však samozřejmě můžete věnovat i dalším sportům.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje