Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pragelato


Après-ski v Pragelatu je výrazně uvolněné a lyžařské středisko apeluje zejména na ty, kteří zde hledají bezstarostný noční život - rozhodně ne na ty, kteří vyhledávají plné bary nebo velké klubové scény. V obci samotné se nachází několik barů a restaurací, které jsou však většinou součástí malých rodinných hotelů. Jako například Bazar de la Placette (Via Roma na rohu ulic Via dei Cacciatori), kde si můžete vychutnat drink a dobré jídlo nebo i populární Borgo Antico (Via Albergian). Možnosti stravování v Pragelatu jsou omezeny na pár kaváren a restaurací, spolu se třemi mezinárodními styly restaurací v resortu Club Med. Podávají se zde samozřejmě i místní speciality, jako např.: tourta 'd carotta roùia (koláč obsahující zelí, mrkev, řepu, brambory, cibuli a silný plát slaniny) a bramborový nákyp. Dobrou pověst zde mají i Ristorante degli Amici Cantina (nachází se v kamenném sklepě s klenutým stropem) a La Trattoria, která vyrábí pizzu k obědu, ale i sofistikovanější regionální kuchyni ve večerních hodinách. Mezi další zdejší après-ski aktivity patří bruslení, jízda na sněžných skůtrech, výlety a nebo i výlety na sněžnicích. Najdete zde i kino, ve kterém se často promítají filmy v angličtině.

 

Zájezdy do Pragelato

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pragelato


Pragelato má však bohatou kulturní historii a i když převážná část služeb a zařízení jsou dostupná pouze v letních měsících, je zde i několik malých muzeí (jedno se soustředí na místní tradiční horský kostým a druhé se týká slunečních hodin) s omezenou otevírací dobu. Na vyžádání místní turistické kanceláře však mohou být otevřeny. Pragelato také nabízí smíšené programy pro rodiny s dětmi, v závislosti na tom, kde jsou ubytováni a kolik let je dětem. Hlídání dětí je k dispozici, zatímco péče o děti je seskupena do různých věkových skupin. Každá skupina zahrnuje aktivity a zábavu vhodnou pro danou věkovou skupinu. V zimních měsících pořádá různé noční soutěže i místní olympijský skokanský můstek.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Turin

Aktualizováno 12/03/2016 23:50většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje