Pampeago - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Úchvatné scenérie, majestátně rozlehlé lesy a lyžování v nádherné alpské přírodě... tak přesně takhle může vypadat vaše dovolená, pokud se vydáte do střediska Pampeago (1 757 m nad mořem), které se nachází na severu Itálie ve Fleimstálských Alpách, v autonomní oblasti Tridentsko-Horní Adiže neboli Trentino-Jižní Tyrolsko. Se svými 2 600 obyvateli je významným turistickým centrem a to i díky lyžařské oblasti Ski Center Latemar.
Lyžařské středisko Pampeago (oblast Val di Fiemme) se nachází ve vzdálenosti 693 km od Prahy a 766 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Pampeago

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Pampeago

Lyžařská oblast Pampeago / Prodazzo, která je spojená s lyžařskými středisky Latemar a Alpe Lusia nabízí široký výběr kulturních událostí, zábavy a sportovních aktivit. Tato oblast má nejen vynikající sjezdové tratě, ale nabízí i trasy pro běžecké lyžování. Již legendární se stala Marcialonga, na které se konaly v letech 1991 a 2003 závody Mistrovství světa. Pouze 6 km od Pampeago, v nadmořské výšce 1 372 m nad mořem, se nacházá letní i zimní turistické středisko Bellamonte, které je vleky dobře propojeno s Alpe Lusia.

 

Atrakce střediska

Lyžařské středisko Pampeago se nachází uprostřed Fleimstal / Val di Fiemme v Jižním Tyrolsku. Má také ideální polohu pro lyžaře v nedalekém lyžařském středisku Latemar. Ski Center Latemar, který je svými vleky propojen s třemi lokalitami: Obereggen, Pampeago a Predazzo, nabízí většinou červené tratě se západní orientací nad hranicí lesa, sjezdovky jsou zde převážně obsluhovány moderními sedačkami. Mezi Obereggen a Pampeagem je i dobře vybavený snowpark, nacházející se v madmořské výšce 2 032 m nad mořem, který nabízí 80 m dlouhou - strojově upravovanou "half-pipeu", množství skoků a railů.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské Ski centrum Latemar, kterého je Pampeago součástí, nabízí 48 km připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je 9 km lehkých sjezdovek, 32 km středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek, na které dokáže přepravit až 35 700 osob/hod 2 gondoly, 14 sedačkových lanovek a 2 pomy.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje