Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Obereggen


Možná nejkomfortnějším střediskem Dolomit je jihotyrolský Obereggen. Nejen, že jsou zdejší sjezdovky přístupné téměř ze dveří hotelu, ale na pohodlí lyžařů je zde myšleno téměř na každém kroku. Nejde však o tradiční horskou vesnici, nýbrž o čistě rezidenční letovisko. To však ale skýtá četné výhody, jako například rychlý přístup k lanovce a nebo i dobře promyšlené aprés-ski aktivity. Komu by se přece jen stýskalo po venkovské romantice, může zvolit některou z původních vesnic v sousedství. Nabídka après-ski je zde však velmi bohatá, sportovat můžete na zimním stadionu, za kulturou si můžete zajít do kina nebo divadla a připraveny jsou zde i bohaté programy pro děti a různé kulturní, ale i folklórní akce. A co se týká nočního života, pod sjezdovkou stojí jeden z nejvyhlášenějších jihotyrolských après-ski barů Teepee. A věřte, že je to opravdu zážitek dopřát si po lyžování skleničku piva v jediném indiánském týpí v Alpách. Dopřát si můžete i wellness, hned u sjezdovek stojí dokonce dva wellness hotely.

 

Zájezdy do Obereggen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Obereggen


Vyrazit si však můžete i na noční jízdu na lyžích či sáňkách. A to buď přímo v Oberregenu (převýšení 280 m) nebo v Deutschnofenu / Nova Ponente. Ta nabízí převýšení 450 výškových metrů. Obě však měří 2,5 km. Noční lyžování se koná třikrát do týdne a to na 1,5 kilometrové sjezdovce. Oberregen také připravuje pro své návštěvníky speciální nabídky - dámy mají za polovinu každé úterý večerní lyžování a to samé čeká studenty ve čtvrtek. Velmi oblíbenou je zde i moderně zrekonstruovaná chata Maierlhütte, servírující především výborné ryby. Jako horská riviéra je zase pojata chata Baita Gardonè. Chata ve tvaru lodě s palubou i plachtami, obklopená pískem a rostlinstvem. Pohodovou atmosféru dotváří i muzika od DJ Riviera. Novinkou je i zdejší nové sportovní centrum, které se nachází přímo v nástupní stanici lanovek. Na ploše 1 000 m2 je k dispozici nejen obchod, ale i ski servis či půjčovna.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje