Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Brandnertal


Lyžařské středisko Brandnertal vám nabízí zimní dovolenou strávenou v dokonalém klidu - v příjemných rodinných penzionech, jejichž atmosféra je vzdálena shonu prestižních středisek. Zdejší nabídka aprés-ski není nějak bohatá, ale k dispozici jsou zde rodinné restaurace a hospůdky, kde své hosty obsluhují vždy příjemní majitelé. Přestávku si můžete udělat i v jedné z tradičních chat nebo chalup a vychutnat si zde místní speciality. Relaxovat lze i na lehátku na terase, kde můžete v klidu nasávat teplé sluneční paprsky. Velmi oblíbeným místem setkání nejen mladých, ale i starších, je zde tradiční après-ski bar Heuboda, který se nachází přímo u dolní stanice vleku Dorf v Brand. Pro děti jsou v Brandnertal připraveny dokonce čtyři sáňkařské dráhy: "Eggen", "Löcher", "Schattenlagant" a "Schass / Glareu", které zcela jistě zajistí nejen skvělou zábavu, ale i strmé sjezdy.

 

Zájezdy do Brandnertal

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Brandnertal


Z ostatních volnočasových aktivit má středisko k dispozici např. zimní turistiku (zimní turistické stezky se neustále rozšiřují, takže stálí hosté zde mohou každý rok objevovat stále nové místa), výlety na sněžnicích (i s průvodcem), ski touring a nebo jízdu psím spřežením. Mezi další zimní radovánky patří bruslení, metaná, lezení v ledu, jízda na koni a dokonce i lukostřelba. Velmi oblíbený je zde i "Ferienpark Brandnertal", který se nachází na náhorní plošině v Tschengla Bürserberg (Brandnertal), hned vedle lyžařského svahu. Tento exkluzivní rekreační projekt, který byl navržen v tradičním rakouském stylu, zahrnuje hlavní budovu, ve které najdeme kromě recepce i restauraci, mini-market, školku, zasedací místnost a krytý bazén s lázněmi (sauna, parní lázeň, whirlpool). Samozřejmostí je zde velké podzemní parkoviště.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje