Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Bansko


Bansko se za posledních 10 let vyvinulo v turistickou destinaci, která nabízí nejen v zimě zábavu a relaxaci, ale se i stala důstojným místem k návštěvě po celý rok. Ačkoliv se turistický ruch v Bansku za poslední léta silně rozvinul, ponechalo si Bansko díky své idylické krajině svůj původní charakter. Unikátní směs starých tradic a moderního stylu (kde jsou právě nové vestavěné hotely a bytové domy), jsou odděleny od více než 100 let etnografických domů jen malou, dlážděnou uličkou. Po dobrodružném dni stráveném na sjezdovkách zde hosté mohou využívat místní restaurace, zvané "Mehanas", kde se podává nejen tradiční bulharská kuchyně, ale i mezinárodní speciality. Jelikož cena za pivo se v místě pohybuje okolo 1,50 €, těší se i malá hospůdka velké oblibě u turistů. Špičkovou restaurací je pak Hadjirouskova Kashta, kde dokonce zpívá hostinský po večerech lidové písničky. Kdo si však raději zajde na diskotéku nebo do klubu, je pro něj jako stvořený "Amnesia Disco Club". Diskotéka "Happy End" na vás čeká hned, jakmile sjedete dolů do údolí, na dolní stanici lanovky. Ta je známá především svou dobrou hudbou. Další zajímavá místa jsou i English Lion Pub, kde to žije především sledováním sportovních přenosů nebo Amigo bar, který servíruje velmi lahodné koktejly. Vítáni však budete i v nejnovější restauraci 180 °, která se nachází poblíž trati Shiligarnika. Zde si můžete pochutnat na bulharské a mezinárodní kuchyni připravované italským kuchařem.

 

Zájezdy do Bansko

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Bansko


Pro turisty, kteří touží po jiné aktivitě než je lyžování, se nabízejí výlety po zimní krajině, výlety na sněžnicích nebo noční lyžování na sjezdovce do údolí. Velmi oblíbená je zdejší úzkokolejka, která sem jezdí několikrát denně . Kdo si chce však po lyžování dopřát chvilku odpočinku nebo se jen chvíli slunit na prosluněné terase, měl by navštívit jednu z mnoha příjemných horských chat. Bansko nabízí ty nejlepší après ski zkušenosti ze všech bulharských lyžařských středisek a lidé z Banska jsou známí svou pohostinností a přívětivostí. Après-ski je zde útulné a uvolněné, rozvíjející se kolem obrovského výběru "mehanas" (tradiční bulharské restaurace), které nabízejí kromě vynikající kuchyně i živou zábavu. Samozřejmě, že v Bansku najdete i velké množství tradičních taveren, barů a nočních klubů, které nabízejí například i tolik oblíbené kuželky. K dispozici je i dobrý výběr z místních obchodů, které stojí za návštěvu pro nákup suvenýrů z vaší lyžařské dovolené.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Blagoevgrad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno8 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje