Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Saas Fee


Après ski v Saas Fee vás pohltí přímo na dojezdu hned u dolní stanice. Právě zde již netrpělivě na vaší návštěvu čekají různé bary, jako je například i "Fee-Iglu-Bar", nacházející se přímo vedle Hotelu Imseng nebo "Black Bull Bar", s příjemnou dřevěnou terasou, ve kterém můžete očekávat živou hudbu, skvělé nápoje a spoustou zábavy. V "Popcorn Shop & Bar" zase můžete při hudbě nakupovat nejnovější trendy na lyže a snowboard, zajít si na kávu nebo se celou noc bavit na různých párty akcích. Také v sousedních střediscích Saas - Grund a Saas - Almagell najdete nedaleko dolní stanice lanovky několik míst vhodných k après ski, jako např. "Tipi SaasGrund", který se nachází přímo vedle lanovky. Ten, kdo má rád však klidnější místa, může si vybrat z široké nabídky zdejších restaurací a kaváren a nechat se zde rozmazlovat švýcarskými specialitami. Po lyžování je ve středisku Saas Fee také postaráno i o další dávku akce. Večer, a to minimálně 1x do týdne, se také rozjede kabinková lanovka na Hannig, dolů do vesnice se lze dostat i na saních, z 6 km dlouhého kopce. K dispozici je i dech beroucí horolezecká túra se zkušeným horským průvodcem "Gorge Alpin", která vede napříč roklemi v Saas Fee až do Saas Grund.

 

Zájezdy do Saas Fee

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Saas Fee


V lyžařském středisku jsou pak dále nabízeny i kurzy horolezectví po ledovci, lyžařské trasy a jízdy ve spřežení taženém husky. V okolí ledovce je život opravdu pestrý, kromě návštěvy restaurací, barů a hospůdek se také můžete vypravit na nákupy do místních obchodů. Ze sportovních aktivit je nabízen i curling a heli-skiing. Využít můžete i místní sáňkařské dráhy, jedna vede z vrcholu Hannig (2 350 m) do Saas Fee, druhá ze stanice Kreuzboden do Saas Grund (11 km - nejdelší v Alpách). Centrum apres-ski dění v Saas Fee však hlavně najdete na Freizeitizentrum Bielen - aqua wellness s 25 m bazénem, saunou, výřivkou, brouzdalištěm pro nejmenší se skluzavkou, venkovním a krytým relaxačním prostorem, ale i stolním tenisem, kulečníkem a také kurty na tenis a badminton. Další bazén se nachází v hotelu nejslavnějšího švýcarského sjezdaře Pirmina Zurbrigenna v Saas Almagell. Do okolí lyžařského střediska se zase můžete vydat na saních taženými koňmi nebo se psím spřežením nebo jen tak pěšky, po upravovaných zímních chodnících. V okolním sportovním areálu, kromě nabídky sjezdovek všech obtížností, najdete také i nejvýše položenou otáčivou restauraci světa a největší ledovou jeskyni světa v ledovci Mittelallalin Saas Grund a Saas Almagell.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zermatt

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje