Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Chamonix Mont-Blanc


Lyžařské středisko Chamonix je centrum všech zastánců sportovních aktivit, dobrodruhů a nenapravitelných milovníků nočního života. Zde si opravdu každý najde podnik dle svého gusta. Pro zahájení veselého večera se hodí návštěva baru nebo nějaké pěkné hospůdky s živou hudbou. Proto bychom doporučili například "Chambre Neuf" nebo "L'Arbate". Z oblíbených klubů byste rozhodně neměli vynechat "Dick's Tea". O tradiční a klidnou atmosféru se pak postarají mnohé kavárny a menši bary, kterých je v celém středisku požehnaně. Na večeři si zkuste zajít do "Jekyll & Hyde Bar & Brasserie", který je oblíbený mezi místními i turisty. Je známý pro své inovativní mezinárodní kuchyně. "La Petite" se pak nachází v centru Chamonix, zde se podávají jídla moderní evropské kuchyně. Chcete-li však strávit klidný večer, můžete si zajít do kina nebo se nechat rozmazlovat v některé z restaurací.

 

Zájezdy do Chamonix Mont-Blanc

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Chamonix Mont-Blanc


Za zábavou se můžete vydat i do centra městečka - můžete vyzvat své štěstí a navštívit zdejší známé kasino. Škála možností aktivního a sportovního vyžití je zde opravdu široká. Najdete tu například i umělé kluziště pro lední bruslení, dva bazény (25 a 50 m), tobogány, dvě tenisové - resp. squashové haly, sportovní centrum, horolezeckou stěnu, saunu a fitness centrum. Navštívit můžete také galerii křišťálů a ledovcovou jeskyni. Chcete-li si však polechtat své nervy, zkuste třeba i paragliding nebo lední horolezectví. Mezi oblíbené adrenalinové zážitky však patří i heliskiing, ten je ovšem ve Francii přísně zakázán. Pokud si ho přesto budete chtít vyzkoušet, musíte se vydat do švýcarského střediska Verbier nebo do italské Aosty. Díky své velikosti nabízí Chamonix velmi mnoho možností pro apres-ski aktivity. Kdo se bude v samotném Chamonix nudit, tak se může vydat po upravených cestách na procházku zimní krajinou nebo se projet po okolí na saních tažených koňmi. V Chamonix si ale rozhodně nenechte ujít návštěvu Alpského musea, které vlastní spoustu exponátů z historie lyžování.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje