Bad Hofgastein - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Bad Hofgastein se nachází v Národním parku Vysoké Taury v Salcburku, v údolí Gasteinertal, v jižní části provincie regionu Pongau. Známý je nejen jako lázeňské město, ale také jako vynikající lyžařský areál. Je součástí sdružení Ski Amadé a má společnou lyžařskou oblast s Gasteinem, tzv. Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel. Bad Hofgastein se podařilo poměrně elegantně atraktivní architekturou integrovat harmonicky do přírodního prostředí.
Lyžařské středisko Bad Hofgastein (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 465 km od Prahy a 520 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Bad Hofgastein

OdDníKamDop.Str.Cena
 
         

Lyžařské středisko Bad Hofgastein

Bad Hofgastein je malé rakouské letovisko, které patří do lyžařského areálu Gastein. To je také domovem dvou rozsáhlých komplexů pohody a zdraví - lázní Alpentherme a Felsentherme. Bad Hofgastein se nachází v blízkosti střediska Bad Gastein a Dorfgastein a je ideálním místem pro lyžování kvůli jeho blízkosti tří velkých mezinárodních letišť. Hory, lyžování a termální lázně jsou typické pro lyžařské středisko Bad Hofgastein a právě přítomnost lázní a okolních hor dodávají městu jeho jedinečnou atmosféru! Vyzkoušet zde můžete celkem čtyři lyžařské areály, které nabízejí přes 200 km sjezdovek do nadmořské výšky 2 650 metrů. Začátečníci i zkušené lyžaři si zde najdou vždy ten správný svah se spoustou sněhu. K tomu pěkná střediska s lákavým charakterem, termální prameny a čistý vzduch - co si přát více...   

 

Atrakce střediska

Vyhlášené lázeňské město Bad Hofgastein se nachází v nadmořské výšce zhruba 1 000 metrů, obklopené alpskými velikány a společně s dalším lázeňským městem Bad Gastein vytvářejí propojený lyžařský areál, který disponuje asi 90 kilometry sjezdovek, které se nacházejí na alpských úbočích v nadmořské výšce od 859 metrů do 2 300 metrů. Takže ať už zdatní profesionálové, zkušení lyžaři, příležitostní lyžaři nebo rodiny s dětmi - zábavu zde najde každý. Gasteinské údolí patří k největším a nejkrásnějším lyžařským regionům v celé spolkové zemi a nachází se v samotném srdci Salcburska. Pro údolí jsou charakteristické stavby ve stylu "Belle Époque", které svědčí o císařských dobách. Lyžařský areál Bad Hofgastein, to jsou prostě hory, lyže a termální lázně.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Bad Hofgastein nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celkem 81 km sjezdovek, na které lyžaře dokáže přepravit 17 vleků, 7 kotvových vleků, 7 sedačkových lanovek a 3 kabinkové lanovky. Bad Hofgastein tak nabízí 28 km lehkých sjezdovek, 51 km středních sjezdovek a 2 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bad Hofgastein

Aktualizováno 13/03/2016 03:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje