Bad Hofgastein - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Bad Hofgastein se nachází v Národním parku Vysoké Taury v Salcburku, v údolí Gasteinertal, v jižní části provincie regionu Pongau. Známý je nejen jako lázeňské město, ale také jako vynikající lyžařský areál. Je součástí sdružení Ski Amadé a má společnou lyžařskou oblast s Gasteinem, tzv. Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel. Bad Hofgastein se podařilo poměrně elegantně atraktivní architekturou integrovat harmonicky do přírodního prostředí.
Lyžařské středisko Bad Hofgastein (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 465 km od Prahy a 520 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Bad Hofgastein

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Bad Hofgastein

Bad Hofgastein je malé rakouské letovisko, které patří do lyžařského areálu Gastein. To je také domovem dvou rozsáhlých komplexů pohody a zdraví - lázní Alpentherme a Felsentherme. Bad Hofgastein se nachází v blízkosti střediska Bad Gastein a Dorfgastein a je ideálním místem pro lyžování kvůli jeho blízkosti tří velkých mezinárodních letišť. Hory, lyžování a termální lázně jsou typické pro lyžařské středisko Bad Hofgastein a právě přítomnost lázní a okolních hor dodávají městu jeho jedinečnou atmosféru! Vyzkoušet zde můžete celkem čtyři lyžařské areály, které nabízejí přes 200 km sjezdovek do nadmořské výšky 2 650 metrů. Začátečníci i zkušené lyžaři si zde najdou vždy ten správný svah se spoustou sněhu. K tomu pěkná střediska s lákavým charakterem, termální prameny a čistý vzduch - co si přát více...   

 

Atrakce střediska

Vyhlášené lázeňské město Bad Hofgastein se nachází v nadmořské výšce zhruba 1 000 metrů, obklopené alpskými velikány a společně s dalším lázeňským městem Bad Gastein vytvářejí propojený lyžařský areál, který disponuje asi 90 kilometry sjezdovek, které se nacházejí na alpských úbočích v nadmořské výšce od 859 metrů do 2 300 metrů. Takže ať už zdatní profesionálové, zkušení lyžaři, příležitostní lyžaři nebo rodiny s dětmi - zábavu zde najde každý. Gasteinské údolí patří k největším a nejkrásnějším lyžařským regionům v celé spolkové zemi a nachází se v samotném srdci Salcburska. Pro údolí jsou charakteristické stavby ve stylu "Belle Époque", které svědčí o císařských dobách. Lyžařský areál Bad Hofgastein, to jsou prostě hory, lyže a termální lázně.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Bad Hofgastein nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celkem 81 km sjezdovek, na které lyžaře dokáže přepravit 17 vleků, 7 kotvových vleků, 7 sedačkových lanovek a 3 kabinkové lanovky. Bad Hofgastein tak nabízí 28 km lehkých sjezdovek, 51 km středních sjezdovek a 2 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bad Hofgastein

Aktualizováno 13/03/2016 03:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje