Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Klíny


Sportovní areál Klíny naleznete v mostecké části Krušných hor. Toto rodinné středisko zimních (ale i letních) sportů také leží v zajímavé dopravní vzdálenosti od poměrně velkých měst. Kompletně zrekonstruovaný areál, s novou 4sedačkou a prodlouženými sjezdovkami tak čeká lyžaře v Klínech, nedaleko Litvínova. A věřte, že v tomto areálu si nejen lyžovaní skutečně užijete. Co se apres ski týká, středisko nabízí večerní lyžování, občerstvení přímo u sjezdovky (2x restaurace, 2x bufet), sportovní halu s lezeckou stěnou, parkoviště v areálu zdarma, rozmanitost ubytování (hotel, horská chata, apartmány, noclehárna), zajištění firemních a skupinových akcí (ubytování, gastronomie, pronájem prostorů, sportovní a zážitkové aktivity), saunu, vířivku, fitness, masáže, sáňkařskou dráhu a co je také velmi důležité, i ochotný a přátelský personál. Takže do školních let se můžete vrátit v příjemném prostředí rodinného penzionu s restaurací "Stará škola", který je opravdu ve stylu staré školy. V budově bývalé horské základky tak můžete načerpat síly po výletě a můžete zde trávit i příjemnou rodinnou dovolenou s užíváním si sportovních aktivit. Nebo si jen zajít na oběd a vychutnat si zde tu pravou českou kuchyni.

 

Zájezdy do Klíny

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Klíny


Po náročném sportovním výkonu nebo pohodovém výletě po horách se můžete nasytit i v restauraci "Emeran", která se nachází přímo u sjezdovky. Posezení na terase se skvělým výhledem do okolí, v kombinaci s výborným jídlem je skvělá odměna za spálené kalorie při sportování. Součástí hotelu Emeran je i vybavená posilovna, whirlpool nebo sauna. Středisko disponuje i sportovní halou s lezeckou stěnou, která je ideálním úkrytem před nepříznivým počasím. Sportovní hala také poskytuje zázemí pro kolektivní míčové sporty, jako např. volejbal, nohejbal, streetball, futsal nebo badminton. Využít zde můžete i cvičnou tenisovou stěnu. V Klínech si také můžete vybrat z několika druhů masáží nebo i vyzkoušet speciální pečující kůry. A vaše dítě můžete také přihlásit do školy lezení na stěně. Sběratelé nevšedních zážitků pak mají možnost být na vlastní kůži při úpravě lyžařských svahů a povozit se v úplně nové rolbě.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chomutov

Aktualizováno 13/03/2016 03:00mlhavomlhavo1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje