Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kitzsteinhorn - Kaprun


Après ski v Kitzsteinhorn - Kaprun je perfektní způsob, jak završit vzrušující den v zasněžených horách Zell am See - Kaprun. Energii si mohou lyžaři a hosté dobít v mnoha typicky horských chatách, útulných hospůdkách a aprés-ski barech. Lyžařská oblast Zell am See - Kaprun vyniká svou tradiční rakouskou pohostinností a také neméně známým relaxačním wellness centrem "Tauern Spa", které se nachází přímo v městečku Kaprun. K dispozici je však i Freizeitzentrum v Zell am See, které nabízí bazény, sauny, parní lázně a masáže. V Zell am See pak najdete krytou halu (bruslení, lední hokej nebo curling) nebo můžete bruslit přímo na jezeře. Jezero Zell totiž vytváří každoročně souvislou ledovou plochu, na které můžete bezpečně bruslit - nejdelší trasa přes jezero měří 4,5 km a spojuje Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe. Samozřejmě je k dispozici i paragliding, snowrafting a snowtubing, ale i noční sáňkování nebo výlety na sněžnicích.

 

Zájezdy do Kitzsteinhorn - Kaprun

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kitzsteinhorn - Kaprun


Na barvité párty vás budou lákat známé après ski hospody, jako například Pavillon, Lederhosn, Cabrio, B17, Schnaps - Hans, Pinzgauer Diele nebo Crazy Daisy, které kromě nabízených chutných nápojů se vám také pokusí přiblížit k místním obyvatelům a jejich životnímu stylu. Živá hudba a různé společenské hry zde dokáží dokonale zajistit dobrou náladu. A dáváte-li přednost klidnějšímu après ski, můžete váš rušný den lyžování na horách strávit v jedné z několika rustikálních lyžařských chat, se sklenkou svařeného vína a u místních rakouských specialit, jako "Kasnocken" (malé knedlíky v kombinaci s rozpuštěným sýrem). Alpské chaty vysoko v horách navíc nabízejí nádherný výhled do údolí. Vaše vysněná dovolená pak může pokračovat i například v Hotelu Falkenstein, který najdete v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn. Zde budete mít k dispozici krásné lázně s venkovním saunovým domem, saunu, bio-saunu, pární lázně, solárium a infračervenou kabinu. Ve velkém krytém bazénu pak můžete relaxovat v horké vaně nebo své ztuhlé svaly uvolnit ve vodopádu.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zell Am See

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje