Wagrain - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Wagrain je město v St. Johann im Pongau, v samém srdci Salzburska. Nachází se v horském údolí, táhnoucí se od řeky Salzach v St. Johann od západu - k řece Enns na východ. V roce 2001 zde byl dosažen rekord v lyžování bez přestávky (150 hodin) a v roce 2002 zde byl vytvořen největší sněhulák na světě, který měřil 11 metrů. Lanovky a vleky vás odtud dopraví do nejhezčí lyžařské houpačky: „Flachau-Wagrain-Alpendorf“ v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé. Wagrain je součást "Three Valley Ski Circus".
Lyžařské středisko Wagrain (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 445 km od Prahy a 450 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Wagrain

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Wagrain

Lyžařský areál Wagrain, který se nachází asi 80 km od provinčního hlavního města Salcburku, je součástí lyžařského regionu "Ski amadé", které už samo o sobě je měřítkem kvality zimních středisek. Dokonce zde vyrůstal i slavný mistr světa v lyžování - Hermann Maier. Lyžařské středisko, patřící k "Salcburskému světu sportu", navíc dokázalo sloučit ideální kombinaci bujaré atmosféry a příjemného šarmu horských vesniček. Všechna střediska jsou zde propojena bezplatným skibusem a na každého milovníka lyžování zde zcela jistě čekají nezapomenutelné zimní zážitky. Navíc sloučením pěti lyžařských středisek zde vznikl nový - téměř bezkonkurenční ráj pro milovníky lyžování a všech zimních sportů. Sjezdovky ve Wagrainu jsou dobře upravené a jsou vhodné pro všechny úrovně obtížnosti. Kromě lyžování je lyžařské středisko Wagrain také slavné pro "Wasserwelt Amadé". Zkrátka zde nezůstanou žádná přání nesplněna a proto si užijte Wagrainu a nekonečné regionu Ski amadé!

 

Atrakce střediska

Wagrain, který se nachází v malém horském údolí, leží v samém srdci Sportwelt Amadé. Středisko nabízí výborné podmínky nejen pro lyžování, ale i pro carving či snowboarding. Lanovky a vleky vás odtud dopraví do nejhezčí lyžařské houpačky "Flachau-Wagrain-Alpendorf" v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé. Na děti tu čeká snowpark, Zimní svět a kromě lyžování nabízí i rozšířené aktivity, například malování, drobné kutilství atd. Rakouský lyžařský areál Wagrain, který leží v nadmořské výšce cca 850 m - 2 000 m a nachází se na severní stěně Alp, je silně orientován na turisty a především na lyžaře a všechny milovníky zimních sportů. Je to čiperné městečko, které si i přes jeho velikost ponechalo venkovskou idylu. Díky své poloze nedaleko lyžařské houpačky Flachau/Wagrain také umožňuje perfektní vstup do lyžařského střediska s pestrými sjezdovkami a skvělými možnostmi pro freeridy. Navíc městečko nabízí perfektní infrastrukturu s několika lyžařskými školami. Dny plné zábavy a pestrosti jsou ve Wagrainu zaručeny!

Náročnost sjezdovek

Samotný Wagrain nabízí celkem 35 km výborně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje 18 km lehkých sjezdovek, 14 km středních sjezdovek a 3 km těžkých sjezdovek. Ne ně je dokáže přepravit celkem 18 vleků, z toho je 8 kotvových vleků, 5 sedačkových lanovek a 5 kabinkových lanovek.
Celá oblast Skischaukel Drei-Täler (Flachau-Wagrain-St. Johann im P.) však nabízí 202 km sjezdovek. Zde pak dokáže přepravit 1 pozemní lanovka, 7 kabinkových lanovek, 18 sedačkových lanovek a 19 pom až 71 000 osob/hod. K mání je poté 69 km lehkých sjezdovek, 123 km středních sjezdovek a 10 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti St. Johann

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje