Kitzbühel - Kirchberg - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Kirchberg se nachází jen 6 km od světoznámého města Kitzbühel. Uhnízděný mezi vrcholy, v samém srdci Kitzbühelských Alp, se nachází světově proslulý lyžařský areál Kitzbühel / Kirchberg. Území kolem lyžařské oblasti se nachází v nejpříznivější části severo-západního seskupení, a proto je sníh v údolí zaručen až do dubna. Ačkoli jeho slavný soused, Kitzbühel, může být více známý, Kirchberg láká páry, skupiny a rodiny, kteří hledají nižší lyžařské nabídky. Lyžování v Kirchbergu nabízí přístup k jednomu z nejvíce propojených lyžařských oblastí v Rakousku.
Lyžařské středisko Kitzbühel - Kirchberg (oblast Tyroly) se nachází ve vzdálenosti 512 km od Prahy a 511 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Kitzbühel - Kirchberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Kitzbühel - Kirchberg

Lyžařské středisko Kitzbühel - Kirchberg je nepochybně jedno z předních, nejznámějších a také i nejexkluzivnějších lyžařských center v rakouských Alpách. Lyžařské středisko Kitzbühel - Kirchberg nabízí svým návštěvníkům 164 km perfektně upravených sjezdových tratí všech obtížností a 50 moderních lanovek a vleků. Vynikající poloha, vlastnosti regionu, romantický šarm střediska, pestré možnosti sportovních činností a také četné události mezinárodního významu, činí Kitzbühel stále více oblíbenější destinací pro zimní dovolenou. Lyžařská oblast Kitzbühel, která se řadí mezi exkluzivní a prestižní střediska Alp, leží mezi Salcburgem a Insbruckem, na úpatí masívu Kitzbüheler Alpen. Oblast je tvořena obcemi Kitzbühel, Kirchberg, Jochberg, Pass Thurn a Hollersbach. Město Kitzbühel leží mezi známými horskými vrcholy Hahnenkamm a Kitzbüheler Horn. Snad každý již dnes zná Kitzbühel jako středisko proslulé pořádáním prestižního každoročního závodu Světového poháru - sjezdu na vražedně obtížné sjezdovce "Streif" na Hahnenkammu - nejslavnější to sjezdovce v Evropě. První závod se zde konal již v roce 1931. Na svazích Kitzbüheler Hornu lze nalézt jak sjezdovky, které nabízejí neomezené lyžování, carving, snowboarding, tak i upravené běžecké a turistické trasy. Nejdelší sjezdovka Kitzbüheler Horn je dlouhá 7,1 km a její výškový rozdíl činí 1 195 m. Pro vyznavače snowboardu je určen velký park pod vrcholem Kitzhornu. 

 

Atrakce střediska

Lyžařské středisko Kitzbuhel, které je pro mnoho lidí klasické středisko zimních sportů, se počítá mezi jedno z nejpopulárnějších na světě. Kitzbühel je prostě jedním ze zvučných jmen lyžařských středisek v Rakousku. Toto živoucí tyrolské město s výbornou občanskou vybaveností a bohatým lyžařským dědictvím, leží v srdci lyžařské oblasti, pro kterou je podstatné to, že se na její svahy lze napojit z několika sousedních vesnic a mohou být řešeny prostřednictvím tolik populární trasy "Skisafari". Příslušný skipas Kitzbühel Alps Pass je navíc jedním z největších světových sítí skipasů, s téměř 1 100 kilometry na jednu vstupenku. Ta navíc zahrnuje sousedící regiony, včetně největšího rakouského - Skiwelt (280 km sjezdových tratí). Pro lyžaře je zde k mání dohromady asi 60 sjezdů na pečlivě upravovaných sjezdovkách o celkové délce necelých 170 km, na snowboardisty zde čekají dva moderní a snowparky: "Snowpark Kitzbühel Nord" a "Snowpark Kitzbühel Süd", které jsou dostupné lanovkami.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Kitzbühel - Kirchberg nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje více než 60 sjezdovek a 50 lanovek a vleků, na které vás dokáže přepravit o celkové kapacitě 96 000 osob/hod 9 kabinkových lanovek, 1 gondola, 26 sedačkových lanovek a 14 pom. Kitzbühel - Kirchberg nabízí 69 km lehkých sjezdovek, 71 km středních sjezdovek a 24 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kitzbuhel

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje