Riscone - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Malebná vesnička Riscone se nachází v samém srdci zeleného údolí Val Pusteria v nadmořské výšce 2 275 m n.m. Slavná hora Kronplatz plní přání nejen milovníkům přírody, ale i zimním sportovcům. Není pochyb o tom, že v zimě je královnou lyžování právě Val Pusteria. Riscone je obklopeno krásnou krajinou, kde si můžete vychutnat jedinečný výhled na panorama a je rájem pro všechny milovníky lyžování, přírody a pěší turistiky.
Lyžařské středisko Riscone (oblast Kronplatz) se nachází ve vzdálenosti 647 km od Prahy a 711 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Riscone

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Riscone

Horské městečko Riscone, známé také jako Reischach (956 m n.m.), je za své jméno vděčné mýtickému hradu "Rischon". Město leží na jižní straně Kronplatzu a svou lyžařskou nabídkou osloví zejména snowboardisty, "carvery", ale samozřejmě i klasické lyžaře a připraví jim nezapomenutelné zimní zážitky. Většina sjezdovek je vhodná pro začátečníky, takže je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Nicméně, pro pokročilé lyžaře jsou zde některé náročnější sjezdovky a svahy, které jsou situovány kolem Kronplatz (2 275 m), nejvyšší hory Jižní Tyrolska. Lyžařské středisko na Kronplatz je přístupné z různých stran a dostanou vás na ně nejmodernější vleky a lanovky. Denně perfektně upravované sjezdovky a skvostný pohled na okolní krajinu dělají z Kronplatzu jedno z nejhezčích středisek Dolomit. Sousední město Bruneck je vzdálené pouhých 5 minut.

 

Atrakce střediska

Na úpatí Kronplatzu, uprostřed malebné krajiny Pustertalu, se nachází hned vedle sebe několik lyžařských areálů. Hned na více místech vyjíždějí na vrcholek moderní kabinkové lanovky, odkud se vám naskytne impozantní pohled. V Riscone/Reischach se také pravidelně konají různé sportovní akce, například v zimě 2009 tu byl pořádán Světový pohár biatlonu, pustertalský lyžařský maraton a Gsiesertalský běh - největší sportovní událost Jižního Tyrolska. 116 km sjezdovek, 31 nejmodernějších lanovek a vleků nebo U-rampa a pestrá nabídka pro volný čas zaručí každému spoustu zábavy a legrace. Dobře je tu postarané i o rodiny s dětmi, středisko je velmi dobře vybavené.

Náročnost sjezdovek

Riscone/Reischach nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností, lyžování v Kronplatz zahrnuje celkem 116 km sjezdovek. Z toho je 55 km lehkých sjezdovek, 32 km středních sjezdovek a 29 km těžkých sjezdovek. Na ně vás dokáže přepravit celkem 31 lyžařských vleků, z toho 21 kabinkových lanovek, 5 sedačkových lanovek a 5 vleků.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kronplatz

Aktualizováno 13/03/2016 00:54skoro jasnoskoro jasno-4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje