Bruneck - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Bruneck (italsky: Brunico) je největší město v  údolí Pustertal v italské provincii Jižního Tyrolska. Brunico leží na soutoku řeky Ahr s Rienz, 35 km od Brixenu a 70 km od Bolzana a Brennerského průsmyku. Díky své centrální poloze je Brunico srdcem a duší Pusteria Valley Green. Bruneck je jedním z mála velkých měst, které se nacházejí v lyžařských oblastech, a tak nabízí řadu zařízení, o kterých si jiní mohou jen snít.
Lyžařské středisko Bruneck (oblast Kronplatz) se nachází ve vzdálenosti 647 km od Prahy a 709 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Bruneck

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Bruneck

Lyžařské středisko Brunico se nachází v samém srdci Dolomit, v údolí Pustertal. Hlavní lyžařský areál je Kronplatz, který je považován za nejlepší v Jižním Tyrolsku. Pochlubit se může nejmodernějšími lanovkami a vynikajícími sjezdovkami. Většina z nich je vhodná pro začátečníky, takže se středisko stává ideálním místem pro rodiny s dětmi. Samozřejmě, že zde budou spokojeni i pokročilý lyžaři, nachází se zde i několik náročnějších sjezdovek. Bruneck-Kronplatz nabízí celkem 44 tratí, což je o 23 více, než je běžný průměr v ostatních lyžařských střediscích.

 

Atrakce střediska

Bruneck patří mezi nejnavštěvovanější vesničky střediska Kronplatz. Nachází se v Pustertalu, ve výšce 834 m nad mořem a je to čtvrté největší město Jižního Tyrolska. Nejen proto si může dovolit nabídnout svým návštěvníkům, lyžařům i relaxačním lyžařům prvotřídní zážitky! Velmi dobře upravované sjezdovky, nejmodernější lanovková zařízení nebo a nádherné výhledy činí z areálu na Kronplatzu jeden z nejhezčích v Dolomitech. Což však charakterizuje středisko Bruneck je biskupský zámek Bruneck. Historické jádro města nabízí malebné domky a úzké uličky.

Náročnost sjezdovek

Bruneck/Brunico je velký areál, který nabízí lyžařům neuvěřitelných 1 325 metrů vertikálního klesání. V nadmořské výšce od 975 - 2 275 m nad mořem se nachází celkem 39 sjezdovek, které se nejlépe hodí pro začínající lyžaře a snowboardisty. Na sjezdovky vás dopraví 30 vleků (19 lanovek, 6 sedačkových lanovek a 5 lyžařských vleků). Lyžařský areál nabízí 24 lehkých sjezdovek, 10 středních sjezdovek a 5 těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje