Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Oberwiesenthal - Fichtelberg


Krušné hory dnes představují nejen přírodní hranici mezi Saskem a Českem, ale i jeden z nejoblíbenějších prázdninových zimních regionů Saska. Ve spojení s léčivým horským podnebím je přírodní park Krušné hory skvělým cílem pro zimní dovolenou nejen pro děti, ale i dospělé. Oberwiesenthal, to jsou prostě zimní radovánky na Fichtelbergu. Oberwiesenthal je se svými 914 m n.m. nejvýše položeným městem Německa a právě zde se nachází i Fichtelberg - jeden z nejvyšších kopců Krušných hor, který nabízí skvělé podmínky nejen pro sjezdové lyžování. Region Oberwiesenthal je zimním centrem Krušných hor a oblíbeným místem vyznavačů zimních lyžařských a sportovních aktivit. I když je město samo o sobě poměrně přehledné, najdete tu kromě široké nabídky zimních sportů i další možnosti pro zábavu a volný čas. Zastánci pěších zimních tůr a milovníci přírody se mohou těšit na asi 30 km procházkových tras. K dispizici je však i několik kilometrů zimních turistických stezek, např. "Winterwanderweg um den Fichtelberg" (11 km), "Winterwanderweg zur Siebensäure" (7 km), "Fußgängerschutzweg Fichtelberg - Stadt" (2 km) nebo "Winterwanderweg nach Neudorf über Vierenstraße" (6 km).

 

Zájezdy do Oberwiesenthal - Fichtelberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Oberwiesenthal - Fichtelberg


Oberwiesenthal také nabízí jak "klidnějším", tak i párty chtivím lyžařům ty nejrůznější možnosti v ramci apres ski. Chcete-li si však užít veselé nálady hned po lyžování, doporučujeme návštívit "Sabines Schirmbar", hned u vleku vedle Freilichtbühne nebo se vydejte do "Pistenblick", který se nachází také hned na svahu. Velmi oblíbené je zde i sáňkování, vydat se můžete na sáňkařskou dráhu z Fichtelbergbahn (1,8 km), Hammerunterwiesenthal (300 m) nebo na kopec u hotelu Panorama (160 m). Hledáte-li po náročném dni na lyžích však trochu odpočinku, je vám k dispozici hned několik wellness zařízení, kde se můžete nechat parádně rozmazlovat. Večer se dá strávit romantickými procházkami skrze zasněžené lesy nebo při jízdě historickým poštovním kočárem. Ve středisku na vás navíc samozřejmě čeká několik i mnoho restaurací a útulných hostinců, s pestrou mezinárodní i regionální kuchyní. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chemnitz

Aktualizováno 13/03/2016 03:00mlhavomlhavo1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje