Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Valdaora


Dovolená v Plan de Corones - Valdaora je zábava jak pro starší, tak i mladší. Nabízí se zde mnoho možností jak pro večerní zábavu, tak i pro relaxaci po dni stráveném na sjezdovce. Pro ty, kteří mají zájem o jiné činnosti než o ty na svazích, je volby jednoduchá. K dispozici je lezení na ledovci, sáňkování, taxi bob, výlety na sněžnicích, přírodní sáňkařská dráha, bruslení, hokej nebo i curling. V celém regionu je v provozuje asi 200 km zimních turistických stezek, nejdelší z nich o celkové délce 14-ti kilometrů se nachází v blízkosti Olang. Navíc je Olang považován za Mekku pro příznivce sáňkování. V roce 1971 se zde také poprvé konalo Mistrovství světa v sáňkování, stejně jako v roce 2000. A v roce 2008 taktéž hostil i Mistrovství Evropy. Kromě toho se zde také pravidelně konají projížďky v kočáře a nechybí ani lyžařské a snowboardové závody a horská turistika. Avšak ti, kteří chtějí strávit klidnější večer, najdou ve Valdaoře řadu restaurací a pizzerií, stejně jako kino, knihovnu, divadlo a širokou škálu wellness zařízení.

 

Zájezdy do Valdaora

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Valdaora


Jižní Tyrolsko je známé také pro svou vynikající kuchyni. Abyste jste mohli plně využívat této bohaté kulinářské nabídky, tady je seznam některých z restaurací ve Valdaora / Olang: OBEREGGER ALM (zde si užijete malebnou atmosféru na tradiční farmě v Plan de Corones / Kronplatz), RESTAURANT PIZZERIA CHRISTL (k obědu a večeři si můžete vychutnat vynikající italské a Jižní tyrolské speciality, stejně jako vynikající pizzu), RESTAURACE PANORAMA (tradiční restaurace s typickou místní i mezinárodní kuchyní v útulném prostředí. Restaurace je známá pro své výborné jehněčí a houbové pokrmy) a nebo RESTAURACE PICKNICK (moderní restaurace s otevřenou kuchyní, která se nachází v centru města Valdaora di Sopra / Oberolang. Ochutnáte zde domácí produkty, jižní tyrolské speciality, vegetariánská jídla, polední menu, speciality na grilu, dětská jídla, ale i mezinárodní a italskou kuchyni).

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kronplatz

Aktualizováno 13/03/2016 00:54skoro jasnoskoro jasno-4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje