Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Starý Smokovec


Návštěvníci Starého Smokovce se v lyžařském areálu kromě lyžování však také mohou věnovat i horolezectví (a to v doprovodu horského vůdce), bruslit na přírodním kluzišti, sáňkovat, jezdit na saních se spřežením či navštívit zdejší muzeum. Dolní Smokovec je také dobře známý jako středisko léčby onemocnění horních cest dýchacích. Z polyžařských aktivit středisko nabízí možnost využití i bobové dráhy Hrebienok - Starý Smokovec, o celkové délce necelých tří kilometrů. Hrebienok - St. Smokovec také nabízí možnost nočního sáňkování a to v době od 19:30 do 22:00 hod (pro skupiny nad 40 osob i v jiný den). Oblíbená je v okolí i adrenalinová atrakce na zasněženém svahu - rafting na sněhu. Nedílnou součástí je také jízda na saních s koňským spřežením, na požádání lze zajistit jízdu s programem a občerstvením (posezení u ohně, svařené víno, přepad zbojníky, goralská muzika, ...). Jízda je možná kdykoliv během dne nebo ve večerních hodinách. Nechybí ani "bláznění" na sněžných skútrech, které se koná na speciálně upravené dráze. K dispozici jsou i krátké instrukce řízení sněžného skútru, pro ty zkušenější jsou připraveny náročnější dráhy. Tyto akce jsou řízeny zkušenými instruktory.

 

Zájezdy do Starý Smokovec

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Starý Smokovec


Starý Smokovec se může pochlubit i zimní turistikou, v okolí se nachází několik turistických zajímavosti. Jako např. samotný Hrebienok (velice známé a turisticky významné středisko na jihovýchodním úpatí Slavkovského štítu, přímo nad Starým Smokovcem. Hrebienok je také známý díky sáňkařské dráze, která začíná v Hrebienku a pokračuje do Smokovce. Dráha je elektricky osvětlena již od roku 1959), Horný Smokovec (nejmladší mezi čtyřmi Smokovci, v obci se nachází několik sanatorií a mezi nejznámější hotely patří hotel Bellevue a hotel Šport. Zaměřena je na rekreační služby a návštěvníkům nabídne i několik zotavoven a obchodů), Malá Studená dolina (nachází se severně od Starého Smokovce a její délka dosahuje necelých 5 km. Tato dolina nabízí turistům opravdové skvosty, nad kterými zaplesá každé srdce opravdového turisty), Slavkovský štít (rozprostírá se na rozsedlině, která směřuje z hlavního hřebene z Východné Vysoké nejdříve jižním směrem a odděluje velmi turisticky frekventovanou Velkou Studenou od Slavkovské doliny) nebo Vodopády Studeného potoka (řadí se mezi další unikáty tohoto pohoří. Vodopády lehce najdete, protože se v okolí nachází veliké množství značených turistických tras). Okolí Smokovce nabízí také množství termálních bazénů a akvaparků. Nejbližší je v Popradu (14 km), další ve Vyšných Ružbachách (42 km). Nejvzdálenější je pak poblíž Liptovského Mikuláše (63 km), zde však najdete i největší aquapark Tatralandia. V samotném Starém Smokovci pak mají navíc některé hotely i své vlastní menší bazény nebo sauny.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje