Berwang - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Slunný a vysoce položený (1 336 m nad mořem) Berwang, se nachází v okrese Reutte, v Tyrolsku, v blízkosti Zugspitze. Celý Berwangertal je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, nabízí jistotu sněhu, sjezdovky na dosah ruky a báječně upravené běžecké tratě. Kromě 20 km upravovaných běžeckých tras je k dispozici i osvětlená sáňkařská dráha, stadion pro bruslení a spoustu tras pro zimní turistiku.
Lyžařské středisko Berwang (oblast Tyroly) se nachází ve vzdálenosti 506 km od Prahy a 710 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Berwang

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Berwang

Idylická tyrolská vesnička Berwang a stejnojmenné lyžařské středisko, které je rájem zejména pro rodiny s dětmi, leží uprostřed horského turistického regionu Zugspitz Arena. Současně to je i nejvýše položená vesnice v této oblasti. Tiroler Zugspitz Arena - to jsou především tradiční vesničky, nádherné hory a sněhobílé vrcholky hor. Známá kotlina Ehrenwald, v níž se nachází sedm středisek patřící k Zugspitz Areně, je obklopena pohořím Mieminger a Wetterstein. Ať už se v této oblasti vydáte za pěší turistikou, budete lyžovat, jezdit na snowboardu, bruslit nebo sáňkovat, v okolí středisek Zugspitz Areny je tohle všechno možné. A když se nabažíte všech sportovních aktivit, ve zdejších střediscích si můžete užít bezvadných nákupů nebo si zajít na dobré jídlo do hospůdky. Dostatek sněhu až do jara vám také zajistí ledovcové lyžařské středisko na Zugspitze. Kromě střediska na Zugspitze je k dispozici i šest dalších, která se se svými převážně jednoduchými sjezdovkami prezentují jako ideální místo pro rodiny s dětmi. Samotný Berwang se pak prezentuje jako místo, skvěle kombinující sport a romantiku.

 

Atrakce střediska

Přátelský, slunný, vysoko položený a prostě ohromující, tak je vnímán lyžařský areál Berwang, který je také dobře znám jako lyžařský areál Berwangertal. A přesto má co nabídnout ještě více: jistotu sněhu, běžecké tratě, sjezdovky na dosah ruky a krásné turistické stezky přes nezapomenutelný Vinterlandet. Proto není divu, že nejen všichni milovníci lyžování, ale i všichni nadšenci a fanoušci zimních sportů všech věkových kategorií a schopností si přejí navštívit toto velké - slunné místo vysoko v Alpách. Berwang se nachází ve výšce 1 336 m nad mořem a stal se rájem dovolené pro rodiny s dětmi a tajným tipem pro milovníky lyžování každého věku. Z části to je i proto, že k vlekům je to jen několik kroků a najdete zde jak bezvadné tratě, tak i kluziště nebo sáňkovací dráhu, lyžařskou školu, školku pro hosty či obchody se sportovním zbožím. Vše jednoduše a co byste kamenem dohodili. Středisko, v němž jednoduše odstavíte svůj vůz a zůstanete stát s dobrým pocitem, obklopen krásnou krajinou a rozmazlován slunečními paprsky.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Berwang / Bichlbach samotné nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 36 km sjezdovek, na které vás přepraví 4 sedačkové lanovky a 8 pom. Berwang/Bichlbach nabízí 24 km lehkých sjezdovek, 10 km středních sjezdovek a 2 km těžkých sjezdovek.
Celá oblast Tiroler Zugspitz pak dohromady nabízí 143 km sjezdovek, na které dokáže přepravit až 67 300 osob/hod 2 pozemní lanovky, 2 gondoly, 15 sedačkových lanovek a 30 pom. Celá oblast nabízí 80 km lehkých sjezdovek, 55 km středních sjezdovek a 8 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Reutte

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje