Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Gressoney-La-Trinité


Gressoney-La-Trinité je ideální pro ty, kteří hledají nějaké tiché a klidné místo. Gressoney-La-Trinité a Gressoney-Saint-Jean jsou autentické italské vesnice, které stále ještě zobrazují staré Walser tradice a styl, takže jeho návštěvníci mají spoustu možností zde prozkoumat zdejší historii, tedy pokud se zrovna nenacházejí na sjezdovkách. Obě obce mají dobrý přístup na sjezdovky a několik restaurací a barů, ačkoli après-ski scéna je zde klidnější, než u jiných středisek. Zatímco ostatní lyžařská střediska mohou svým nadšeným zákazníkům, kteří hledají zejména živější après-ski co nabídnout, Gressoney láká své hosty na stále spoustu památek, místních tradic a historii, kterou si zde mohou sami prozkoumat. Mimo sjezdovky se zde také nachází sportovní centrum, několik obchodů a velkých restaurací a zejména pak muzea. Obě obce jsou tak nejvhodnější pro návštěvníky, kteří tráví většinu svého času lyžováním a těší se na relativně klidné a pohodové prostředí. Vedle mnohých kaváren a restaurací se specialitkami z Val d´Aosta však středisko Gressoney la Trinité nabízí i jednu diskotéku.

 

Zájezdy do Gressoney-La-Trinité

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Gressoney-La-Trinité


Kdo má rád spíše klidnější a uvolněnější prostředí, rád si odpočine v relax centru, než se další den vrhne načerpán novou sílou na sjezdovku. Mimo jiné si zde lze obout i lední brusle a ukázat svou krasobruslařskou dovednost na jednom z přírodních ledních bruslišť. Velké oblíbenosti se zde však těší heliskiing, ale i málokdo pohrdne i ledním horolezectvím nebo paraglidingem. Nabídka aprés-ski aktivit není v Gressoney-La-Trinité bůhvíjak široká, přesto zde najdete několik barů a restaurací, v nichž se lze dobře odreagovat po náročném dni na svahu. Nabízejí však výběr z dobrých točených piv a nádherných italských vín. Více příležitostí pro apres-ski nabízí městečko Gressoney-Saint-Jean (jen 7 km od Gressoney La Trinite), kde najdete Gressoney Sport Haus s krytým bazénen, kurty na squash a tenis, krytým golfem a další sportovní aktivity.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje