San Sicario - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Sansicario... jedno z nejlepších míst k vyzkoušení italského sněhu! Moderní, účelový a vkusný komplex těsně u hranic s Francií. San Sicario je málo známá perla italské "Mléčné dráhy". Resort má totiž ideální polohu k prozkoumání jejich středisek v obou směrech. Nachází se v centru obrovské přírodní mísy, mezi většími letovisky Sauze d'Oulx a Sestriere. Resort má něco jako rozpolcenou osobnost - tradiční vesnice spojená s účelovým komplexem.
Lyžařské středisko San Sicario (oblast Piemont) se nachází ve vzdálenosti 1 069 km od Prahy a 1 207 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů San Sicario

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko San Sicario

Tiché a docela malé lyžařské středisko San Sicario (společně s Cesana Torinese) mají přímo ideální umístění v samém srdci rozsáhlé "Mléčné dráhy" - Via Lattea oblasti. V okolí se nachází více než 400 km sjezdovek se snadným přístupem, s vazbami na střediska Sestriere, Sauze d'Oulx, Clavière a Montegenevre. Většina sjezdovek jsou zde široké, s krásným výhledem na okolí Piemont. Sansicario se nachází v čele oblasti Via Lattea v nadmořské výšce 1 700 m, zatímco jeho soused Cesana Torinese leží 6 km jižně v nadmořské výšce 1 350 m. Obě střediska se staly v roce 2006 hlavním dějištěm zimních olympijských her.

 

Atrakce střediska

San Sicario je velmi dobře navržené účelové lyžařské středisko, které se nachází na na italské straně úžasné "Mléčné dráhy". Díky tomuto záviděníhodnému a promyšlenému umistění zde máte možnost objevit čistě bílé sjezdovky, které vám zaručeně umožní lyžování po celý den. Vzhledem k tomu, že byla tato oblast hlavním dějištěm Zimních olympijských her, najdete zde spoustu příležitostí k tomu, změřít si svůj důvtip a hranici vašich možností. Lyžařské středisko San Sicario poskytuje lyžařům neuvěřitelných 1 473 m vertikálního klesání. Na druhou stranu to je místo, které vám nabízí ideální příležitost k odpočinku po náročném dni dobře stráveného na svazích.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko San Sicario je součástí lyžařské oblasti Via Lattea, která dohromady nabízí 400 km perfektně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je tak 1 pozemní lanovka, 5 gondol, 38 sedačkových lanovek a 33 pom, které dokáží přepravit až 113 000 osob/hod.
Ski region Sestriére a Via Lattea nabízí 95 km lehkých sjezdovek, 220 km středních sjezdovek a 85 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Oulx

Aktualizováno 12/03/2016 16:49skoro jasnoskoro jasno16 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje