Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Bormio


Bormio je středověké město s velmi charismatickým kamenným centrem a velkolepou, i když nijak lyžařsky rozsáhlou horou Cima Bianca v zádech. Přesto se však řadí mezi střediska, která jsou často vyhledávána pro svoje mimo lyžařské aktivity, často spojené s bujarým veselením a nezbytnou sklenkou nápoje v ruce. A není se čemu divit, vždyť po celý den vás k příjemnému posezení zvou četné horské chaty. Sportovní nadšenci pak mohou po dni stráveném na sjezdovce pokračovat i nadále ve sportovním vyžití. K dispozici jsou zde např. výlety na sněžnicích, bruslení nebo paragliding. Kromě toho máte možnost odreagování a odpočinku při návštěvě krytého bazénu se soláriem, saunou a posilovnou. Avšak i večer zůstává Bormio velmi oblíbeným střediskem zimních sportů. Městské centrum nabízí několik příjemných hospod, barů a kaváren a také i typických restaurací a pizzerií. Také procházku po malebném starém městě byste si rozhodně neměli nechat ujít. Po náročném dni na sjezdovce také můžete relaxovat v různých termálních lázních a milovníkům nakupování doporučujeme jednodenní výlet do sousedního Livigna - nákupního ráje v bezcelní zóně. V Bormiu můžete relaxovat především v moderním wellness centru "Bormio Terme", kde kromě 25 m plaveckého bazénu byste měli navštívit i jeho lázeňskou a wellness část, která nabízí sauny, páry, masáže a nebo i termální prameny. Další termální lázně - tzv. "staré" (i když v roce 2000 rekonstruované) "Bagni Vecchi" leží 3 km od Bormia, směrem na Passo Stelvio a ty rovněž nabízejí širokou nabídku lázeňských procedur (a to díky termálním pramenům o teplotě 36° - 41° C). A to dokonce v několika venkovních, ale i vnitřních bazénech.

 

Zájezdy do Bormio

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Bormio


Po návratu do Bormia můžete navštívit jedno z místních muzeí nebo třeba zimní stadion. A samozřejmě množství restaurací a barů. Jedním z velmi oblíbených je perfektní Aprés-ski bar BeWhite, který se nachází přímo pod nástupní stanicí hlavní kabinové lanovky v Bormiu. Jedná se o podnik, ve kterém najdete venkovní a vnitřní bar. Vše je moderně zařízeno a venku se nachází červené pódium, na kterém celý den mixuje hudbu DJ. Lze říci, že sortiment baru je mezinárodní. Najdete zde vše, na co byste mohli mít chuť. Od tradičních drinků, až po místní speciality. Večer se bar mění v diskotéku pod širým nebem, která se těší veliké oblibě. Upřímně řečeno, pozitivnější a uvolněnější atmosféru byste dlouho hledali v jiném dalším alpském Aprés-ski baru. Bormio je pro aprés-ski jako stvořené. Proto, když budete v Bormiu na více jak jeden den, určitě vyrazte za zábavou do některého z místních podniků. Nejen že zažijete něco jiného, ale když budete mít trošku štěstí, načerpáte i spoustu vtipných historek o místních (alkoholem posilněných) obyvatelích, kteří se dokážou bavit skutečně jedinečně.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Santa Caterina

Aktualizováno 13/03/2016 01:19jasnojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje