Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kanin - Bovec - Sella Nevea


Lyžařské středisko Kanin ve Slovinsku je zřejmě nejvíce známé pro jeho spojení s italským lyžařským střediskem Sella Nevea. Tím se Kanin stal prvním mezinárodním lyžařským střediskem v regionu, kde můžete lyžovat ve dvou zemích s jediným skipasem. Do areálu se na sjezdovky dostanete lanovkou z vesnice Bovec, která leží pod horou. Dramatické krajiny z Julských Alp a impozantní výhled z tohoto nejvýše položeného lyžařského střediska ve Slovinsku, z něj dělá velmi krásné místo pro lyžování. Na hoře Kanin najdete na vrcholu À la carte restauraci a horskou chatu, přímo na sjezdovkách se pak nachází 1 restaurace, 3 snack bary a 1 bar. I malebné městečko Bovec nabízí celou řadu restaurací a menších barů, které vás zcela jistě potěší. Bovec však není známý pro jeho noční život, i když zde existuje několik podniků, které jsou otevřeny až do pozdních hodin. Milovníci večerního posezení a zábavy se tedy musí vydat do lyžařské oblasti Sella Nevea, která se nachází pouhých 19 km od Tarvisia. A díky otevřenému propojení italské strany přes masív Canin, do slovinského Bovce, zaznamenala nemalého vzestupu. Sella Nevea však nenabízí jen aktivní večerní život, je vhodná i pro milovníky nedotčené přírody, freeridu a skialpinismu, ale i pro lyžařské kluby, školní skupiny nebo i samostatné rodiny.

 

Zájezdy do Kanin - Bovec - Sella Nevea

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kanin - Bovec - Sella Nevea


Lyžařské středisko Kanin - Bovec také nabízí celou řadu zařízení, včetně vynikající péče o děti, chvályhodná historická pozadí (staré budovy a památky) a co se týká ubytování, i více než 2 000 lůžek, které jsou k dispozici v hotelech, apartmánech a soukromých domech. Známými jsou Hotel Dobra Vila Bovec, Hotel Alp, Hotel Mangrt nebo i Hotel Kanin Bovec. Mezi další nabízené apres ski aktivity patří i bruslení a sáňkování, v údolí nechybí lezení po ledu nebo výlety na sněžnicích. K dispozici je i wellness centrum v hotelu Kanin Bovec, které nabízí navíc i několk druhů saun, vířivku, masáže, kosmetický salon či vnitřní bazén. Velmi populární jsou zde také lyžařské túry se zkušenými průvodci, zejména v oblasti kolem Krnica Valley. Okolní oblast je plná nádherných turistických zimních tras a nabízí neskutečné scenérie a výhledy. Kromě lyžování má Kanin v nabídce i široký výběr alternativních aktivit a zařízení, patří mezi ně létání na rogalu a nebo tandemový paragliding. Každý rok na Velikonoční pondělí se v lyžařském středisku Kanin také koná akce s velkou tradicí a skvělá rodinná událost, známá jako Emaus. Tento den mohou zúčastnění prokázat své dovednosti v lyžování se svým "starožitným vybavením".

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Murska Sobota

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje