Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Hochficht - Böhmerwald


Moderní lyžařské středisko Hochficht v trojmezí Rakousko, Česká republika a Německo leží v kouzelné kopcovité krajině Šumavy. Hochficht - Böhmerwald je také ideálním místem pro všechny, kteří hledají levnou zimní dovolenou v klidném a krásném prostředí. I když zdejší apres ski není bohaté, stejně si zde milovníci zimních sportů přijdou na své. Lyžařské středisko má k dispozici nabídku, jejíž aktivity zahrnují nejen lyžování a snowboarding, ale i sáňkování, lyžařské túry, zimní turistiku, jízdu na saních, bruslení a nebo i metanou. Zdejší zimní dovolená můžete být také příjemná v krajině kolem obce Haslach. Ať už se jedná o krásné běžkařské stopy podél řeky Grosse Mühl, zimní turistiku, curling, sáňkování nebo lyžování, každý, kdo se tu zastaví, bude mile překvapen její krásou. V souladu s přírodou si můžete vychutnat trochu drsné, ale zdravé klima i přátelskost místních lidí. Hochficht vám kromě atraktivního lyžování nabízí také skvělé kulinářské zážitky a zábavu. Tak jako např. après ski bar "Na přežití", který najdete hned vedle hospody a zažijete zde opravdovou zábavu. Dobré pití, hudba a hlavně skvělá nálada s nádherným výhledem na Zwieselberg a do okolní krajiny. Možné je zde platit pouze hotově. Další après ski bar se nachází u dolní stanice lanovky Schwarzenbergbahn. Je to typický "deštník", ve kterém můžete vyzkoušet výborné pivo z místního pivovaru Schläglbier.

 

Zájezdy do Hochficht - Böhmerwald

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Hochficht - Böhmerwald


Oblíbená je i restaurace u hlavního parkoviště pod sjezdovkou, známá svým bohatým výběrem teplých i studených jídel. Zde jste na správném místě, pokud máte na spěch. Při slunném počasí také oceníte venkovní terasu. Možné je platit hotově i kartou. Na vrcholu Zwieselbergu se pak nachází restaurace "Zwieseltreff", která není jen nejnovější restaurací na Hochfichtu - s výškou 1 150 metrů nad mořem, ale je to také nejvýše položená restaurace v celé oblasti Mühlviertelu. Budova postavená ze spousty dřeva a skla je architektonickým skvostem. Na terase vedle restaurace je možné při slunném počasí relaxovat na lehátkách, která jsou zdarma. Restaurace Zwieseltreff je také oblíbeným zázemím pro lyřažské týmy - k dispozici je tu nejen televize, ale také videozařízení pro analýzu tréninkových jízd. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Windischgarsten

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mírná sněhová vánicemírná sněhová vánice3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje