Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Mölltal - Molltaler Gletscher


Ledovec Mölltal je stále ještě relativně nový areál, který zatím ještě nedosahuje možností velkých, mega-turistických oblastí. Čím je však tento rakouský nejmladší lyžařský areál a jediná ledovcová lyžařská oblast na jih od hlavního hřebene Alp charakteristický, je jeho typická místní pohostinnost a velmi vysoká kvalita služeb ve všech oblastech. Tato oblast celoročního lyžování pod Schareckem také nabízí nádherný panoramatický výhled až na Grossglockner a na Dolomity a další pohledy se zdejším návštěvníkům Mallnitzu otevírají ve směru na Ankogel - na největší lyžařský areál v Korutanech, který se může pochlubit dlouhou tradicí zimních sportů. Nejmodernější lanovky a lyžařské vleky vás zde pohodlně a bezpečně dopraví až do nadmořské výšky 3 122 metrů, kde se nad vámi otevírají již jen nekonečné výhledy na okolní svět hor. Již během přepravy nahoru kabinkovou lanovkou, na její horní stanici v nadmořské výšce 2 800 m, uvidíte opravdu gigantickou stavbu ze skla a oceli. Impozantní horská restaurace stojí majestátně v samém středu lyžařského areálu a její skleněné průčelí odráží obraz okolních hor. Typická korutanská přívětivost je patrná i v této restauraci, a tak jsou všichni návštěvníci restaurace (i slunné terasy) zde vítáni s úsměvem a s přátelským pozdravem. Mají tu opravdu veliký výběr všech možných lahodných pokrmů, skvělá pověst doprovází např. gulášovou polévku, šťavnatou vepřovou pečeni, čerstvý chléb, ale i ostatní pečivo. Je zde i velký výběr zákusků, dortů a závinů - a to vše je domácí. Kromě restaurace "Panoramarestaurant Eissee" doplňují nabídku skvělého občerstvení v oblasti Mölltaler Gletscher ještě např. horské chaty Weißseehaus, Duisburger Hütte a Goldgräberhütte. A ještě dříve, než se rozhodnete k sestupu do údolí, za využití Gletscher Expressu, neměli byste opomenout vyzkoušet ani vydatné après-ski a okusit některý z horkých či chladných nápojů v Europabaru. Mallnitz je také synonymem pro dovolenou bez stresu v národním parku Hohe Tauern.

 

Zájezdy do Mölltal - Molltaler Gletscher

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Mölltal - Molltaler Gletscher


V idylickém a nerušeném místě venkovského charakteru jsou zde skutečně hrdí zejména na zdejší zdravý vzduch. Dá se říci, že celá infrastruktura je zaměřena hlavně na své hosty. Vynikající hotely a penziony poskytují maximální pohodlí a turistické stezky jsou zcela přizpůsobeny požadavkům aktivních zážitků z tamější přírody. V národním parku Hohe Tauern se také místní správci neustále snaží udržovat pečlivě všechny stezky pro výlety na sněžnicích v perfektním stavu. Après ski se v Mölltalu odehrává spíše v poklidnějším duchu, nicméně i tady se setkáte s typickou místní pohostinností. Několik příjemných horských chatek a stánků s občerstvením přímo na sjezdovkách a v údolí lákají během lyžování, i po něm, k příjemnému posezení. Spoustu legrace zažijete později odpoledne při bruslení nebo sáňkování. Večery si v Mölltalu můžete vychutnat zejména při dobrém jídle v některé z mnoha restaurací a hostinců a později podle chutě a nálady i v některém z barů. Čeká na vás tady například "Ankogel Bar" a "Sportcafé". Kdo se však raději baví tancem, neměl by si nechat ujít návštěvu diskotéky "Tanzstadl Ankogel". Mezi další možnosti vyžití patří i jízdy na saních tažených koňmi, lední metaná, romantické procházky s loučemi, karaoke, šipky, stolní tenis, tenis nebo squash. V blízkém Obervellachu (10 km od údolní stanice na ledovec) můžete navštívit bazén, saunu či kurty na tenis a squash.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Spittal an der Drau

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje