Lenzerheide-Valbella - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

... a jak se říká: "Každá věc má dvě strany". Ale to neplatí o lyžování v lyžařském středisku Lenzerheide-Valbella. Zde jsou obě strany areálu směrovány do údolí, tudíž jsou obě dvě slunné! Takže jeden areál - dvě slunečné strany. Hodně toho lze říci o dvou sluncem vyhřívaných stranách lyžařské oblasti Lenzerheide-Valbella. Se 155 kilometry upravovaných sjezdovek se nachází ve vysokých nadmořských výškách, což zaručuje dostatek sněhu až do pozdního jara (1 230 - 2 865 m). Nabízí vše, co potřebujete, abyste si užili perfektní dovolenou ve švýcarských Alpách. 34 moderních lyžařských vleků, rozmanité sjezdovky, stejně jako příjemné výlety a úžasná panoramata. Užijte si proto lesklé zimní dny v rekreační oblasti Lenzerheide - nádherná krajina s bílými lesy nebo zamrzlá jezera vás zcela jistě povzbudí i k pěší turistice. Lyžování, snowboarding, běžecké lyžování nebo sáňkování... prostě nechte svou mysl relaxovat!
Lyžařské středisko Lenzerheide-Valbella (oblast Graubünden) se nachází ve vzdálenosti 668 km od Prahy a 873 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Lenzerheide-Valbella

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Lenzerheide-Valbella

Lenzerheide-Valbella, jedno z nejstarších lyžařských středisek ve Švýcarsku, se nachází v krásném údolí Chury, přímo mezi vrcholky Plessurských Alp. Středisko se může pyšnit nejen označením "Sports Unlimited", ale i certifikátem "Familien Willkommen", který zaručuje předpoklad pro ničím nerušenou rodinnou zimní dovolenou. Malebné lyžařské středisko Lenzerhreide nabízí velmi pohodovou atmosféru, svahy s boulemi, freeridové terény pro snowboarding nebo i široké terény pro carving. Nachází se podél údolí Heidsee valleya a jezera stejného jména. Lyžování v této oblasti je rozsáhlé, s více než 155 km sjezdových tratí (určených především pro začátečníky a mírně pokročilé), které jsou rozděleny mezi Rothorn a Stätzerhorn. Ať už lyžujete v Lenzerheide na kterékoliv straně, vždy se vrátíte zpět do vesnice, takže nikdy nejste příliš daleko. Lyžařský areál Lenzerheide-Valbella-Churwalden sice nepatří do skupiny těch úplně nejznámějších švýcarských resortů, proslulých po celém světě, neznamená to však, že byste zde nemohli prožít velmi úžasnou zimní dovolenou. Lyžařské středisko Lenzerheide-Valbella-Churwalden se rozprostírá na úbočí alpských velikánů, ve východní části Švýcarské konfederace, na území rozlohou největšího kantonu Graubünden.

 

Atrakce střediska

Lenzerheide-Valbella je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek ve Švýcarsku a je vlastně tvořeno ze dvou různých středisek, které jsou od sebe odděleny jezerem. Toto neuvěřitelné zimní středisko se skládá ze dvou švýcarských vesnic - Lenzerheide a Valbella, které spolu rostly společně a postupně se z nich stalo toto velké lyžařské středisko. Obě obce mohou nabídnout skvělou zimní dovolenou, se spoustou lyžařských příležitostí a aktivit nejen na svahu. V okolí nabízí lyžařský areál dobré převýšení a sjezdy všech různých chutí. Valbella je malá, klidná vesnice, zatímco Lenzerheide je větší město, ale obě dvě to jsou velmi atraktivní střediska, která se nacházejí ve stejném krásném údolí. Lyžařský areál, který je obklopen vrcholky alpských velikánů, nabízí lyžování na obou stranách údolí. Jeho svahy jsou tedy orientovány jak na západ, tak i na východ, což umožňuje vychutnávat si sluníčko po celý den. Do areálu se dostanete z vesniček Churwalden, Parpan, Valbela a Lenzerheide. Rozdělen je silnicí na dvě části, při přesunu mezi západními a východními svahy však budete muset využít zdarma jezdícího skibusu. Ten propojuje všechna nástupní místa areálu.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Lenzerheide-Valbella nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje 155 km sjezdovek, na které dokáže přepravit o celkové kapacitě až 41 300 osob/hod 3 pozemní lanovky, 1 kabinková lanovka, 1 gondola, 13 sedačkových lanovek a 21 pom. Lenzerheide-Valbella nabízí 74 km lehkých sjezdovek, 62 km středních sjezdovek a 19 km těžkých sjezdovek.

 

Švýcarsko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chur/Vaduz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje