Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Červenohorské sedlo


Lyžařský areál Červenohorské sedlo je nejen známou křižovatkou zimních turistických cest, ale i jedním z nejznámějších středisek lyžování na severní Moravě. Lyžařské centrum, které se nachází přímo u hlavní silnice v horském sedle, je rovněž východiskem na hřebenové túry pro běžkaře a vyznavače zimní turistiky. Červenohorské sedlo vyzývá všechny milovníky sportovního a rodinného lyžování. Jeho příhodná poloha u hlavní silnice, nová lanovka a mnoho pestrých sjezdů jsou vždy zárukou silného lyžařského zážitku. Dostatek sněhu a romantické prostředí ale občas může přilákat více lyžařů, než byste si přáli. Lyžařský areál se rozkládá v opravdu poctivém horském prostředí a ubytovací zázemí mu tvoří několik hotelových nebo apartmánových budov, přímo pod sjezdovkami. Přímo ve středisku tak lze nalézt nejen kvalitní ubytování, ale i bohatou apres ski nabídku. Tak, jako například v "Hotelu Červenohorské Sedlo", kde se nachází i nejlepší a největší restaurace v širokém okolí.

 

Zájezdy do Červenohorské sedlo

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Červenohorské sedlo


Na skleničku přijďte do Lobby baru a o fotbal nebo hokej také nepřijdete - od toho je zde sport bar. V okolních lesích je množství zvěře a proto je hotel schopen poskytovat i služby pro lovce. Pro parkování je k dispozici vlastní parkoviště a pro zimní sezónu i vyhřívané ski boxy na lyže a vybavení. V objektu se nachází i krytý bazén, posilovna, sauna a masáže. Levné ubytování pak poskytuje "Chata Červenohorské sedlo", k dispozici je i "Chata SKI KLUB Šumperk". Najdete zde však i "Apartmány Červenohorské sedlo", které se nacházejí v čtyřpodlažní budově hotelového typu s bezbariérovým přístupem, i s výtahem. Občerstvit se však můžete i přímo v sedle a nebo u nástupu na severní svahy. Nově také těsně nad spodní stanicí lanovky. Za dalšími apres ski aktivitami musíte sjet ze sedla buď směrem do Jeseníku nebo do Šumperka. Nedaleko se nacházejí i Priessnitzovy lázně Jeseník (14 km).

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Jesenik

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje