Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Breuil Cervinia


Lyžařský areál Breuil Cervinia nabízí docela "krotké" après ski aktivity. Dá se říci, že středisko populární zejména mezi britskými a irskými občany, postrádá skutečný život až do večera. Samozřejmě, že zde existuje celá řada barů, které jsou rozmístěny po Cervinia a podél centrálního lyžařského areálu, ale resort nabízí především mnoho velkých hotelů a tím postrádá intimitu a atmosféru dalších lyžařských středisek v Alpách. V Itálii znamená apres-ski zkratku pro pohodlí a především pro stravování, takže ani zde není důvod vysvětlovat, proč se "krátká přestávka na oběd" často promění v totální odpolední hostinu. A díky jížní poloze Breuil Cervinia zde máte velkou šanci "chytit" i nějaké sluneční paprsky na jedné z mnoha teras při opalování. Takže opravdu není divu, že pro některé lyžaře je trochu obtížné s plným žaludkem se odtrhnout od lehátek.

 

Zájezdy do Breuil Cervinia

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Breuil Cervinia


Ti, kteří zde však v noci očekávají nějaké to povyražení, by zde neměli očekávat příliš mnoho. Existuje zde však několik málo hospod a restaurací, nabízející diskotéku. Na drink (nebo dva) vás však srdečně pozve např. Dragon Pub, Lo Yeti Video Pub, L'Etoile nebo Il Bianconiglio. Během dne je však k dispozici bruslení, plavání v krytých bazénech, exkurze, výlety se sněžnicemi, paragliding a nebo snowbike. Specialitou v Cervinii je však jízda na motokárách po sněhu nebo na ledu. Širokou nabídku wellness služeb pak naleznete v místních hotelích. V místních barech a restauracích pak můžeme ochutnat speciality regionu Aosta. Ve Valtournenche je k dispozici krytý bazén včetně sauny a tenisového kurtu (CENTRO SPORTIVO POLIVALENTE). Spokojeni budete i s návštěvou oblíbeného podniku Brasrie Lino's Ristorante Apres ski Pizzeria. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje