Gressoney-La-Trinité - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Gressoney-La-Trinité je město a obec v Aosta Valley oblasti severozápadní Itálii. Nachází se v nadmořské výšce 1 635 metrů nad mořem, na úpatí Monte Rosa, v údolí Valle del Lys (také známé jako údolí Gressoney). Alpské středisko s mezinárodním renomé Gressoney-La-Trinité je také nejvýše položenou obcí v údolí Lys. Obec má asi 300 obyvatel a je vnímána jako populární horské středisko jak pro zimní sporty, tak i pro výlety na Monte Rosa.
Lyžařské středisko Gressoney-La-Trinité (oblast Valle d'Aosta) se nachází ve vzdálenosti 1 011 km od Prahy a 1 150 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Gressoney-La-Trinité

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Gressoney-La-Trinité

Gressoney-La-Trinité je okouzlující, nedotčená vesnice s dlážděnými ulicemi, která se nachází v lyžařském areálu Monte Rosa, hned vedle Champoluc a Alagnou. Gressoney jsou vlastně dvě vesnice: Gressoney-La-Trinité a Gressoney-Saint-Jean. Champoluc a Alagna jsou také součástí Ski okruhu Monterosa, která představuje rozsáhlou síť vleků a sjezdovek, a některé velké off-piste sjezdovky. Má přístup k 180 km sjezdovek, které se nacházejí v nadmořské výšce od 1 200 m do 2 970 m. V této vynikající lyžařské oblasti jsou všechny střediska klidné a nedotčené, s přátelskou, autentickou italskou atmosférou. Gressoney, které nabízí kromě převýšení více než 1 300 m i klidné svahy po celý týden a více lyžařů o víkendech, je ideální, pokud chcete využívat doširoka otevřené sjezdovky přes celé oblasti.

 

Atrakce střediska

Gressoney je vlastně rozdělena do tří částí. Největší z nich je tichá a velmi hezká Gressoney-Saint-Jean, která se nachází asi 20 minut jízdy autem od stanice lanovky. Gressoney-La-Trinité se nachází asi 15 minut dále nahoru údolím a nabízí dvě lanovky, které vás zavezou až do lyžařského areálu. A třetí část tvoří Stafal, který se nachází ve spodní části hlavní gondoly. Gressoney-La-Trinité vždy byla oblíbeným cílem ve všech ročních obdobích. Má významnou historii a nabízí neobvyklou kombinaci moderního rekreačního střediska a staré horské vesnice, která se může pochlubit typickými "Walser domy". Obec je srdcem sjezdovek lyžařského kolotoče Monterosa a na okolních svazích se nacházejí nádherné, dechberoucí sjezdy.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Gressoney-La-Trinité nabízí celkem 62 km perfektně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici jsou 3 kabinové lanovky, 2 gondola, 2 sedačkové lanovky a 1 koberec. Gressoney-La-Trinité nabízí 4 km lehkých sjezdovek, 49 km středních sjezdovek a 9 km těžkých sjezdovek. Lyžařské vleky Gressoney la Trinité jsou schopny přepravit až 14 200 osob/hodinu.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje