Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Lermoos


Lyžařské středisko Lermoos, které najdeme v blízkosti vesnice Ehrwald u oblasti Ausserfern, se nachází na mírně vyvýšeném místě, odkud je překrásný výhled na hory Zugspitze, Wetterstein a Mieminger. Lyžařský areál nabízí širokou nabídku sportovních aktivit - od lyžování, snowboardingu, sáňkování, běžkování atd. Lermoos je propojený s lyžařským areálem Biberwier - Marienbergbahnen, který disponuje dětským parkem Biberland. Zde se děti mohou pod dohledem instruktora naučit nejen své první krůčky na lyžích, ale zároveň si zde mohou užít spoustu legrace. Lyžařské svahy v Lermoos kromě lyžování nabízejí i netradiční zábavu v podobě snowbiku, který si rychle osvojí každý, kdo umí jezdit na kole.

 

Zájezdy do Lermoos

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Lermoos


Za doporučení stojí restaurace SUNNALM, která disponuje vlastní sluneční terasou, barem a dokonce i dětskou restaurací. Přesně tím pravým místem pro párty, bouřlivý tanec, uvolnění nevýslovné energie a zakončení perfektního dne lyžování je apres ski bar Lahme Ente, který se nachází na úpatí Grubigsteinbahn. Poslední paprsky slunce se šálkem svařeného vína nebo čaje s rumem, jsou zde jen podnětem k zakončení dne. Velmi oblíbený je také zde také Jux Bar.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Reutte

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje