Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Praděd - Ovčárna


Čím je Sněžka pro Čechy, tím je Praděd pro Slezany a Moravany. A ačkoliv je Praděd až pátý nejvyšší vrchol v Česku, můžeme se na něm rozhlédnout z největší výšky. Moravsko - slezský velikán je totiž ozdobený vysílačem s rozhlednou, která dosahuje 1 653 metrů nad mořem. Stále je však oblíbeným turistických a lyžařským cílem již více než sto padesát let. Lyžařské centrum Ovčárna, které se nachází v okolí nejvyšší hory Hrubého Jeseníku a celé Moravy Pradědu, je středisko s nejvýše položenými lyžařskými terény v celé České republice. Další "raritou" lyžařského střediska je to, že o zahájení a ukončení provozu rozhoduje správa Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. A není divu, zdejší krásná a romantická krajina Jeseníků udivuje svými lesy, potoky, faunou i florou. Je rájem pro ty, kdo hledají odpočinek, turistiku či sportovní vyžití. Proto je Praděd vhodný zejména pro milovníky zimních sportů a horské turistiky. Svým dokonalým zázemím je vhodný také pro rodinnou rekreaci, ale i pro různé rekondiční pobyty, firemní a nebo i společenské akce. V zimě je pak svou polohou vhodný pro všechny druhy zimních sportů. Celý areál naproti hotelu Praděd byl také naprojektován jako moderní sportoviště schopné provozu v denní i večerní dobu, i s osvětlením pro provoz večerního lyžování. Navíc s kvalitně upravovaným povrchem nezávislým na výkyvech počasí, vzhledem k instalovanému technickému zasněžování.

 

Zájezdy do Praděd - Ovčárna

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Praděd - Ovčárna


I milovníci zimní turistiky a obdivovatelé krásné zalesněné horské krajiny zde ocení dobré podmínky, například při putování kolem Petrových kamenů k Jelení studánce a ke Skřítku. Nebo směrem na Švýcárnu a dále na Červenohorské sedlo. Chráněná krajinná oblast vám zaručuje nedotčenou a původní přírodu, v blízkosti jsou také četné vodopády, nejcennější rezervace Jeseníků "Velká kotlina" či klimatické lázně Karlova Studánka - s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Ty vám navíc nabízejí širokou škálu wellness a sportovního vyžití, které vám jistě pomůže načerpat energii a zregenerovat své tělesné a duševní síly. Po využití wellness služeb se rovněž můžete občerstvit v recepci wellness centra, případně ve zdejší kavárně. Další možnosti apres ski nabídky můžete využít i v nedalekém Rýmařově, kde je k dispozici Aquacentrum, nabízející plavecký bazén, dětské brouzdaliště (28 °C), finskou saunu (95 - 100 °C), horkou páru (50 °C), whirlpool vanu (34 °C), perličkovou lázeň (30 °C) a odpočívárnu.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Jesenik

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje