Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Cavalese


V lyžařské oblasti ve Val di Fiemme se odehrává après-ski vesměs v klidnějším duchu. Přesto zde najdete spoustu příležitostí, jak řádně zakončit den strávený na sjezdovce. Poslední sluneční paprsky dne tak můžete pochytat například na terase jedné z tradičních horských chat a pohledem si vychutnávat malebnou okolní krajinu. A kdyby vám na horském vzduchu vyhládlo, stačí jen vejít dovnitř a objednat si jednu z typických místních kulinářských specialit. V pozdějších večerních hodinách se pak můžete odebrat do jednoho z podniků, které nabízejí pohodové párty. Další možností, jak příjemně strávit večer, je projížďka na bruslích nebo návštěva kina. Přímo v Cavalese se na vaší návštěvu těší i několik restaurací, aby vás mohly rozmazlit svými místními nebo i mezinárodními specialitami. K dispozici je i pestrý výběr barů a a hospůdek, které také slibují příjemnou noční zábavu. Val di Fiemme, který je oblíbený zejména u vyznavačů zimní turistiky a milovníků přírody, také vybízí k procházkám na sněžnicích a najdete zde i mnoho možností, jak se nechat okouzlit zdejší krajinou. Na výběr jsou jednoduché, ale i náročnější procházky. Ani zastánci sportu "nordic walking" tu na vyznačených trasách nepřijdou zkrátka, spokojeni budou i milovníci sáňkování za svitu měsíce. Na vlastní kůži to můžete zažít i v nedalekém Obereggenu.

 

Zájezdy do Cavalese

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Cavalese


Samotné Cavalese, který je znám pro svoji italskou atmosféru, je historicky významné místo. Od ostatních středisek zimních sportů se odlišuje zejména díky svému nádhernému renesančnímu paláci. Vedle pestré nabídky sjezdovek máte ještě další možnosti, jak strávit den v Cavalese - můžete si zasportovat nebo se vydat za kulturou. Oddech si lze dopřát i v jedné z mnoha restaurací nebo tradičních lokálů. I ostatní místa ve Val di Fiemme však lákají k výletu. Najdete zde kryté bazény, tenisové kurty, zimní stadión a nechybí ani přírodní kluziště v přírodě.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje