Innichen - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Asi 80 km severovýchodně od Bolzana, na hranici Itálie s Rakouskem, v údolí Puster Valley na řece Drava, se v Jižním Tyrolsku skrývá vesnička s dlouholetou historií - Innichen (italsky: San Candido). Toto oblíbené místo v Alta Pusteria, umístěné přímo ve středu fascinující krásné CHKO Dolomiti di Sesto a obklopené impozantním masívem a hustými smrkovými lesy, které nabízí svým hostům čistou radost.
Lyžařské středisko Innichen (oblast Alta Pusteria) se nachází ve vzdálenosti 677 km od Prahy a 635 km od Brna.
 

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Innichen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Innichen

Příjemné městečko Innichen, obklopeno nádhernými vrcholky Dolomit, se nachází v nadmořské výšce 1 170 m n.m., v údolí Hochpustertal/Alta Pusteria, hned u rakouských hranic. Díky své poloze uprostřed přírodního parku Sextner Dolomiten, nádhernou přírodou, ale i nadmořskou výškou zaručuje nejen pořádnou zábavu, ale i skvělé lyžování. Innichen/San Candido je středně velký lyžařský areál s 9 lyžařskými vleky (1 lanovka, 3 sedačkové lanovky a  5 vleků na povrchu), které nabízí lyžařům úctyhodných 425 metrů vertikálního klesání. San Candido/Innichen má 19 sjezdovek, k dispozici je i 60 kilometrů běžeckých tratí.

 

Atrakce střediska

Innichen v Alta Pusteria neboli Hochpustertal je opravdu nádherný rekreační region. Okolí nabízí impozantní skalní štíty známé také jako "Tre Cime" (2 999 m) a opravdu má co nabízet. Perfektní sjezdovky, prvotřídní trasy pro běžkaře, přehledná střediska a pestrou nabídku pro volný čas. Hora Haunold, vypínající se nad Innichenem, která v zimě slouží k lyžování, nabízí 10 km sjezdovek pro rodiny a začátečníky. U dětí je pak zvláště oblíbená tříkilometrová sáňkařská dráha, která vede právě z hory Haunold. V létě tu také můžete svištět na nejdelší letní sáňkařské dráze v celé Itálii zvané Fun Bob, která měří 1 750 metrů. Největším lákadlem je ale bezesporu mezinárodní festival sněhových soch, který se tu koná každý rok v lednu. V Innichenu najdeme také nejstarší kolegiátní kostel (jedna z nejvýznamnějších románských církevních staveb ve Východních Alpách), který spíše připomíná tvrz ve stylu staveb z období křižáckých výprav.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Innichen/Hochpustertal, které se nachází v nadmořské výšce 1 170 m (nejnižší bod střediska 1 300 m n.m. - nejvyšší bod střediska 2 200 m n.m.) nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje 28 vleků (18 kotvových vleků, 6 sedačkových lanovek a 4 kabinkové lanovky) a celkem 56,5 km sjezdovek. Z toho jich je 15 km lehkých sjezdovek, 32,5 km středních sjezdovek a 9 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje