Folgarida – Marilleva - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Spojená střediska Marilleva - Folgarida, ležící poblíž slavnější Madonny di Campiglio v masívu Presanella, se nacházejí vzdušnou čarou přibližně 50 km západně od Bolzana. Kromě krásné přírody zajišťuje atraktivitu střediska hlavně již zmiňované propojení s Madonnou di Campiglio a nově i s Pinzolem. Tato největší lyžařská oblast v Trentinu je moderní lokalita, velmi dobře integrovaná v údolí Val di Sole.
Lyžařské středisko Marilleva / Folgarida (oblast Val di Sole) se nachází ve vzdálenosti 762 km od Prahy a 834 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Folgarida – Marilleva

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Folgarida - Marilleva

Velmi moderní lyžařské středisko Marilleva / Folgarida se nachází na severním svahu oblasti Val di Sole. Lyžařsky je propojeno dvanáctimístnou kabinovou lanovkou a navzájem na sebe navazujícími vleky se světoznámým lyžařským střediskem Madonna di Campiglio. Na zdejších sjezdovkách se v roce 1998 konalo i Mistrovství světa ve snowboardingu. Kvalitní lyžování v této oblasti nabizí i rozšíření skipasů Skirama a Super Skirama, které umožňuje návštěvu dalších lyžařských středisek Val di Sole. Lyžařský areál Folgarida-Marilleva nabízí sjezdovky různé obtížnosti, kvalita lyžování je zaručená systémem programovaného zasněžování a je tu k dispozici celkem 27 moderních lanovek. Tento lyžařský areál je integrovaný do rozsáhlého lyžařského území Folgarida, Marilleva a Madonna di Campiglio, který dohromady nabízí celkem 120 km sjezdovek, sdružených do Skirama Dolomity Adamello Brenta. Pro lyžaře jsou tu pak k dispozici i tři lyžařské školy a tři školky na sněhu.

 

Atrakce střediska

Na lyžařský region se vztahuje Skipas "Superskirama", který nabízí na 380 km sjezdovek a 150 lanovek a vleků. Patří k němu i lyžařské středisko Folgarida - Marilleva, které nabízí 53 km sjezdovek a 26 lanovek a vleků ve výšce od 1 300 m do 2 180 m nad mořem. Vedle většiny jednoduchých a středně obtížných sjezdovek zde však zde najdete i několik černých, například známou sjezdovku "Nera Folgarida" o celkové délce 1,8 km. Komu by se to však zdálo málo, může využít přímého spojení se sjezdovkami celosvětově známého střediska Madonna di Campiglio. Ve středisku Folgarida - Marilleva také čeká na freestylisty snowpark, kde se mohou na různých překážkách vyřádit jak začátečníci, tak i ti pokročilí. Lokální lyžování je většinou velmi snadné na severních svazích západní orientace, většina černých sjezdovek se nachází pod lanovkou.

Náročnost sjezdovek

Folgarida - Marilleva nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje 53 km sjezdovek, z nichž 25 km je lehkých sjezdovek, 21 km středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek. Na ně dokáže přepravit až 38 300 osob/hod 7 gondol, 15 sedačkových lanovek a 5 pom.
Celý Ski region Val di Sole pak nabízí celkem 282 km sjezdovek, z nichž je 72 km lehkých sjezdovek, 171 km středních sjezdovek a 39 km těžkých sjezdovek. Až 139 300 osob/hod na sjezdovky přepraví 8 kabinových lanovek, 10 gondol, 56 sedačkových lanovek a 18 pom.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje