Sjezdovky a skipasy

lyzovani-bg-header-title.png
     

Sjezdovky Boží dar

 

Na samotném vrchu Neklid, který měří 1 099 metrů nad mořem, se převážně lyžuje na jeho jižních a jihovýchodních svazích. Najdeme zde 4 středně náročné sjezdovky, s jednou kratší černou. Nejdelší sjezdovka ve středisku měří 1 200 metrů, dvě místní sjezdovky jsou osvětleny a koná se na nich večerní lyžování. Celková délka sjezdovek lyžařského areálu Boží Dar - Neklid činí 6,6 km a přepravní kapacita vleků je 5 600 osob za hodinu. V jeho okolí jsou také pro začínající lyžaře a začátečníky k dispozici ještě další dva vleky se sjezdovkami - Areál Novako a Městský areál. Lyžaři a návštěvníci, kteří se pohybují v této oblasti, mají rovněž možnost navštívit lyžařský areál v německém Oberwiesenthalu, kde jsou v provozu středně náročné sjezdovky a pro děti připraveno dětské lyžařské hřiště. Pro tyto oblasti platí samozřejmě společný skipas. Pro vyznavače snowboardingu se na Neklidu nachází také snowpark, jehož součástí jsou můstky, terénní vlny a raily. Pro snowboardisty byl na Neklidu vybudován vůbec první snowpark v celé České republice, nabízející celkem 22 skoků a překážek jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a profesionální jezdce. Pokud už budete mít dost lyžování a snowboardingu, vyzkoušet můžete i místní sáňkařskou dráhu, jízdu se psím spřežením nebo snowtubing - což je jízda na sněhu v gumových člunech. Co se týká ostatních služeb, které středisko poskytuje, chybět nesmí ani lyžařské školy nebo půjčovny lyží a snowboardového vybavení. U vleků najdeme parkoviště pro 250 aut, na Božím Daru je pak také hlídané parkoviště pro 160 aut. Další parkoviště s bezplatným parkováním lze nalézt přímo u horní stanice lanovky. Občerstvit se pak mohou návštěvníci areálu v restauracích Rumburak a Moser a nebo v mobilním bufetu.

(mapu kliknutím zvětšíte)

▬ Černá 0,3 km ▬ Červená 2,6 km ▬ Modrá 3,7 km ▬ Zelená 0 km
 

Zájezdy Boží dar

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Ceny skipasů Boží dar

 

Boží Dar - Neklid - ceník skipasů    Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
 DospělíMládežDětiDospělíMládežDěti
1 den480,--340,----
3 dny1 180,--850,----
4 dny1 520,--1 100,----
6 dnů2 140,--1 500,----
7 dnů------

Ceny jsou v Kč. Ceny jsou pouze orientační. Pro aktuální ceny skipasů navštivte stránku Boží Dar - Neklid - ceník skipasů.

 

Boží dar - informace pro běžkaře


V okolí Božího daru jsou výborné běžecké terény, které se napojují na 2 magistrály. Celkem je zde přes 70 km upravovaných značených běžeckých tratí, které jsou propojené až do sousedního Německa.
V městském infocentru jsou vám k dispozici běžecké mapy s okruhy nejrůznějších délek.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Karlovy Vary

Aktualizováno 13/03/2016 00:00zamračenozamračeno0 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje