Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pamporovo


Návštěvníci z různých koutů světa si v tomto regionu užívají nejen krásného okolí, ale i neobvykle mírného klimatu. Pamporovo je moderní středisko, kam turisté zavítají zejména v zimě - lyžařské středisko je totiž jedním z nejjižnějších v celé Evropě! Takže lyžaři, snowboardisté a všichni fanoušci zimních sportů zde zcela jistě ocení nejen sluneční paprsky, ale i příjemné teploty a přesto vysokou jistotu sněhu. Po slunečném dni stráveném na lyžích si navečer můžete posedět třeba v jedné s místních útulných hospůdek nebo restaurací. Většina ubytování má k dispozici dokonce i vlastní bary a diskotéky, které jsou pro fanoušky tance a hudby jako dělané. V Pamporovu se setkáte s velkou nabídku pro après ski, prozkoumávání zdejší přírody stojí však také za to. Příjemná je i večerní procházka, projížďka koňským spřežením nebo lední bruslení. Co se gastronomie týká, hosté tohoto lyžařského letoviska si mohou vybrat mezi různými restauracemi, kde budou mít možnost ochutnat evropské a tradiční bulharské kuchyně, stejně jako vynikající kulinářské speciality. Zimní rekreační středisko Pamporovo je velmi krásné místo pro radost a zábavu po únavné jízdě během dne. Bude se vám jistě líbit, bez ohledu na to, jaké jsou vaše chutě.

 

Zájezdy do Pamporovo

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pamporovo


Nechybí zde ani klasické a lobby bary, anglické hospody a kluby, haly, bowling a nebo i billiard bary. Velmi oblíbený je i Après-ski bar, který je součástí hotelového komplexu Perelik. Tento bar má vlastní vchod ze strany od hlavní ulice a sousedí se zdejším kluzištěm. Nachází se zde však i dětský sál, takže pokud máte děti, můžete je tady volně nechat, protože budete vědět, že vysoce kvalifikovaný personál se o ně dobře postará, pokud se rozhodnete pobavit se přáteli. Zřejmě nejvyhledávanějším místem ve městě je pak BJ's bar v hotelu Perelik. Další bar je Daks, v hotelu Sněžanka. Hotel Perelik však nabízí i spoustu dalších aktivit, včetně modernizovaného bowlingu nebo tradiční bulharské zábavy. Pokud si chcete užít trochu nakupování, existuje zde i několik moderních maloobchodních center. Středisko také nabízí luxusní lázeňské centrum, jehož nabídka zahrnuje i celou řadu regeneračních procedur, které vám pomohou uvolnit se po dlouhém dni na sjezdovce. Nechybí ani bazén a bowling pro děti. Après-ski v Pamporovo je opravdu živé, s množstvím barů, kaváren, restaurací a klubů, kde veselí trvá po celou noc.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Plovdiv

Aktualizováno 13/03/2016 03:00přeháňkypřeháňky8 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje