Hochficht - Böhmerwald - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Objevte nádherný horní region zimních sportů v samém srdci okouzlující Šumavy... Hochficht - Böhmerwald, který nyní nabízí velmi atraktivní a široké lyžařské oblasti. Užijte si komfortní jízdu do hor s jedním ze tří sedačkových lanovek nebo paralelní vlek. Hochficht se nachází v kouzelné kopcovité krajině Šumavy a nabízí široké možnosti všem vyznavačům zimních sportů. Každý si zde může vybrat - od pohodové rodinné sjezdovky až po závodní trať FIS, na které se dokonce jel i Evropský pohár. Hochficht sice má obvykle spoustu přírodního sněhu, ale jeho jistotu ještě zvyšuje zasněžovací zařízení, která splňují nejvyšší technický standard. V loňské sezóně trval provoz na Hochfichtu senzačních 109 dní. Stal se tak druhým největším lyžařským střediskem Horního Rakouska.
Lyžařské středisko Hochficht - Böhmerwald (oblast Horní Rakousy) se nachází ve vzdálenosti 204 km od Prahy a 298 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Hochficht - Böhmerwald

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Hochficht - Böhmerwald

Lyžařské středisko Hochficht - Böhmerwald se nachází v nejsevernější rakouské alpské oblasti. Se svými 20 km sjezdovek je Hochficht sice malý, ale velmi příjemný lyžařský areál, s žádnými dlouhými frontami u vleků. Lyžařské středisko má velmi autentickou atmosféru v kombinaci s krásným výhledem na Böhmerwald. Všeobecně je lyžařský areál Hochficht - Böhmerwald vnímán jako ideální lyžařské středisko pro začátečníky, méně zkušené lyžaře, běžkaře a rodiny s dětmi. Hochficht (930 - 1 338 m. n. m.) leží na rakouské straně Šumavy, nedaleko Lipenské přehrady. Svůj název si areál získal po nejvyšším místním vrcholu Hochficht (česky "Smrčina"), měřícím právě 1 338 metrů nad mořem. Lyžařský areál nabízí lyžování na perfektně udržovaných a zasněžovaných tratích a představuje tak nejkvalitnější lyžařský areál v okolí 250 km od Prahy.

 

Atrakce střediska

V lyžařském areálu Hochficht - Böhmerwald budete mít možnost vychutnat si lyžování pro celou rodinu v nádherné krajině Šumavy. Středisko má k dispozici širokou škálu sjezdovek s každým stupněm obtížnosti - jak strmé sjezdovky pro profesionální a zkušené lyžaře, tak i mírné svahy pro začátečníky a méně zkušené lyžaře. Hochficht je však místem, které nabízí prostor rodinám s dětmi, které citlivě zvažují své náklady. A právě pro děti je v lyžařském středisku k dispozici kouzelný koberec "Magic Carpet" nebo Ski Rotondo. Ve zdejším lyžařském středisku bude o vaše děti velmi dobře postarané a k mání jsou i velmi schopní instruktoři lyžování. Toto "lyžařské potěšení" na Hochfichtu se nachází v trojmezí Rakouska, Česka a Německa, na rakouské straně Šumavy, jen pár kilometrů od hraničního přechodu. Proto není divu, že přitahuje milovníky lyžařských sportů nejen z Rakouska, ale i z Čech. Lyžařské středisko Hochficht - Böhmerwald je jedno z nejbezpečnějších středisek vzhledem k tomu, že se nachází uprostřed šumavských lesů, tudíž bez nebezpečí pádu lavin nebo kamenů.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Hochficht - Böhmerwald nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje 20 km sjezdovek, na které vás dokáže přepravit 3 moderní čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků. Hochficht - Böhmerwald nabízí 9 km lehkých sjezdovek, 10 km středních sjezdovek a 1 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti

Aktualizováno °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje