Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Štrbské Pleso


Slovensko nabízí skvělé podmínky všem milovníkům zimních sportů, kteří si chtějí dobře zalyžovat či zajezdit na snowboardu, využít kvalitního servisu a vyzkoušet si další atraktivní sporty jako snowkiting nebo snowtubing, a přitom nechtějí vážit cestu do Alp. Ve slovenských Nízkých a Vysokých Tatrách leží hned několik velmi oblíbených středisek zimních sportů. Mezi nejprestižnější a nejnavštěvovanější slovenská zimní střediska zcela určitě patří i Štrbské Pleso, které leží u stejnojmenného plesa nad Tatranskou Štrbou. Tato nejvýše položená osada Slovenska patří celoročně k velmi zajímavým destinacím. Míří sem mnoho návštěvníků nejen k ledovcovému jezeru stejného jména, ale také i do místních lázní. Samozřejmostí dnešních moderních lyžařských středisek, mezi které lze Štrbské Pleso zařadit, jsou doplňkové služby v podobě lyžařské školy, půjčovny lyží, apres ski barů, restaurací a další zábavy - na Štrbském Plese mají návštěvníci možnost vyzkoušet si např. stále populárnější snowtubing, tedy jízdu na "gumovém kole" sněhovým korytem, snowparagliding, psí spřežení, ledovou věž, snowrafting, sněžné skútry, diskotéky na sněhu nebo i velmi romantickou jízdu zasněženou krajinou na saních taženými koňmi. Štrbské Pleso, nejznámější lyžařské a turistické středisko ve Vysokých Tatrách prostě nabízí nejen široké možnosti ubytování a kvalitní nabídku služeb, ale i možnosti, kam se vydat za dobrodružstvím.

 

Zájezdy do Štrbské Pleso

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Štrbské Pleso


Zapomenout nesmíme ani na milovníky přírody a zimní turistiky, vždyť cesta k libovolnému tatranskému plesu nebo na vysoký štít tatranské hory nikdy nestrácejí na své přitažlivosti. Ze Štrbského plesa je možné absolvovat množství tras a procházek, vhodných jak pro začínajíci turisty, tak pro náročné obdivovatele hor. Pro příklad uvádíme některé nejznámější turistické stezky a trasy s uvedením přibližné doby trvání: Furkotská dolina (0:35 h), Popradské Pleso (1:10 h), Jamské Pleso (1:10 h), Vodopád Skok (1:40 h), Tri studničky (2:30 h), Hincovo pleso (2:40 h), Bystré sedlo (3:45 h), Kriváň (3:45 h), Podbanské (4:00 h) nebo Rysy (4:30 h). Nikdy však nepodceňujte Vysoké Tatry, počasí a teplota se můžou změnit velice rychle !!! Omrzí-li vás však už lyžování a nechce-li se vám ani nikam na pěší výlet či za jiným sportem, využijte zdejší restaurace a bary, ve kterých si můžete dát něco dobrého k jídlu či nějakou sklenku alkoholu na zahřátí. Z čistě lyžařského hlediska však Štrbské Pleso ovšem patří mezi menší areály, což lze částečně vykompenzovat návštěvou sousedních středisek Starý Smokovec nebo Tatranská Lomnica.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje