Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Říčky


Ten, kdo má rád nejlépe přírodní sníh, pestré, akorátně široké sjezdovky a sněžnou silniční rallye, ten si Říčky náramně užije. Nejvýše položený lyžařský areál Orlických hor má díky kompaktní vrstvě přírodního sněhu zcela zimní atmosféru. A díky své nadmořské výšce, příznivé orientaci svahů a jejich délce, je jeden z nejlepších lyžařských areálů v Orlických horách, který nabízí výborné podmínky nejen pro lyžaře, ale i pro všechny další milovníky zimních sportů. Hlavními středisky zimní turistiky jsou Říčky, Deštné a Čenkovice. Ski centrum Říčky se vyznačují poklidnou a přátelskou atmosférou a zároveň nabízí kvalitní zázemí pro všechny zimní aktivity. Potenciál střediska je ukryt v rozmanitosti, dokáže totiž oslovit široké spektrum návštěvníků. Je ideální destinací pro rodinný lyžařský výlet i romantický víkend. Občerstvení ve skiareálu zajišťuje restaurace Skirest, která nabízí 150 míst k sezení přímo v nekuřácké restauraci a 100 míst na přilehlé terase. Dále je pak k dispozici prosklený aprés Ski bar s příjemnou atmosférou a hudbou, stan Iglů se 60-ti místy k sezení a další tři stánky. Bufet najdete i u horní stanice a kiosek u dolní stanice lanovky. Vrch Zakletý, respektive křížení turistických nejen zimních cest Pěticestí, které je opodál, je zároveň ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor.

 

Zájezdy do Říčky

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Říčky


V blízkosti střediska, asi 150 m, pak lze zdarma zaparkovat na parkovišti, které má kapacitu pro 300 osobních automobilů a 15 autobusů. Ski centrum dále poskytuje večerní lyžování a to na sjezdovce Můstek, každý pátek a sobotu od 17.00 do 20.00 hod. Tak, jako každý rok, se i v nadcházející zimní sezóně zde budou pořádat Pochody po setmění. Při oblíbené večerní aktivitě se návštěvníci seznámí s horskou vesnicí Říčky, jejími obyvateli a zdejšími zvyky i tradicemi. Ti, kteří se do večerního dobrodružství zapojí, pak mají možnost ochutnat nejen místní speciality, ale si i vyzkoušet nevšední zimní sporty. Všechny tuzemské střediska zkoušejí kde co, aby přitáhly nazpátek návštěvníky do svých hotelů a rekreačních areálů. Říčky v Orlických horách to zkusily s geocachingem. Ale tuto globální navigační hru s ohromným turistickým potenciálem vzaly po svém. Vytvořily "Zakleté Říčky", které geocaching připomíná, avšak nepřipojily se do celosvětové komunity hráčů.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Nachod

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje