Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pec pod Sněžkou


Pec pod Sněžkou je jedním z hlavních nejen turistických, ale i lyžařských středisek v Krkonoších. A tomu odpovídá i široká nabídka velice zábavných apres-ski aktivit. Pec pod Sněžkou má útulné a rozlehlé centrum. V místních hotelech je k dispozici hned několik menších bazénů (včetně saun a masáží), v hotelu Horizont pak najedete i wellness a rehabilitační centrum. Wellness nabídka je velká - chvilka v sauně vás určitě uvolní a pomůže vám "natankovat" nové síly na další den na sjezdovce. Samozřejmostí je zde spousta barů, restaurací, několik diskoték a nočních klubů. Po aktivním dni na sjezdovce máte v Peci pod Sněžkou hned několik možností, jak si i večera užít sportovně. K dispozici jsou kuželky, bowling a kluziště nebo snad i trochu tance v místní diskotéce. Chcete-li si však užít spíše klidu a relaxovat, odpočinout si můžete při dobrém jídle například v jedné z místních restaurací. Rozmazlováni zde budete jak naší tradiční českou kuchyní, tak i internacionálními dobrotami.

 

Zájezdy do Pec pod Sněžkou

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pec pod Sněžkou


Při příznivém počasí můžete také podniknout i výlet lanovkou na Sněžku, odkud se vám nabízí vskutku nádherný výhled. Přímo v Peci se nachází také "Relax park" s bobovou dráhou. Ve večerních hodinách si pak můžete i užít noční lyžování a to přímo na největší osvětlené sjezdovce na Javoru. V poslední době je Pec pod Sněžkou hrdá na svou sáňkařskou dráhu, kde si můžete vychutnat nádhernou zimní krajinu a především spoustu zábavy. Na sněžném skůtru můžete také poznat během jedné hodiny celou oblast. Přímo ve městě začínají i krásné turistické stezky, z Pece pod Sněžkou můžete například vyjet s 3,5 km dlouhou lanovkou na nejvyšší horu v Čechách - Sněžku (1 602 m). Z té pak budete mít nádherný výhled na Krkonošský národní park. Pec pod Sněžkou je ideální místo pro rodiny s dětmi.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trutnov

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje