St. Johann in Tirol - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Malebné městečko v rakouském Tyrolsku, ležící na řece Kitzbühler Ache - St. Johann in Tirol, holátko tyčící se mezi horskými vrcholy Kitzbühler Horn (1 996 m) a majestátním pohořím Wilder Kaiser, se nachází v nadmořské výšce 670 metrů. Toto město, které si zachovává veškeré kouzlo tradiční tyrolské vesnice, je součástí Kitzbühel čtvrti. Lyžařský resort, který se nachází v samém srdci Kitzbühelských Alp, nabízí lyžařům neuvěřitelných 1 030 metrů vertikálního klesání. S novým systémem umělého zasněžování nyní získáte ještě větší jistotu sněhu.
Lyžařské středisko St. Johann in Tirol (oblast Tyroly) se nachází ve vzdálenosti 506 km od Prahy a 495 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů St. Johann in Tirol

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko St. Johann in Tirol

St Johann in Tirol je přátelské a okouzlující městečko, které se nachází v samém srdci Kitzbühelských Alp, které jsou dobře známé pořádáním "Hahnenkammrennen" - jednoho z nejspektakulárnějších mezinárodních závodů na světe! St. Johann in Tirol, které je pravým opakem Kitzbühelu (nachází se přesně na druhé straně hory Kitzbüheler Horn), je plné atraktivní tradiční tyrolské architektury. Zejména rodiny s dětmi si váží místních přiměřených cen, přehledného lyžařského střediska a zdejší zimní idylky. V centru městečka, které je bez dopravy, se nachází pěkná pěší zóna, pestrá nabídka aktivit pro volný čas, nabídka bujaré a typicky rakouské après ski a mnoho obchodů, restaurací, barů a hotelů (většina z nich je ve 3 a 4 hvězdičkové kategorii, ale je zde i spousta levných a pohodlných domů), které jsou asi jen deset minut chůze od stanice lanovky. Alternativní ubytování naleznete také v sousední obci Eichenhof, která má dokonce i svůj vlastní malý vlek na sjezdovky. A jeho prima podniky pro noční život činí z St Johann populární lyžařské městečko, kam se lidé velice rádi vracejí. A když se k tomu přidají skvělé sjezdovky v regionu Schneewinkel (jehož součástí jsou i terény pro freeride, krásné sjezdy do údolí, rodinné sjezdovky a moderní lanovky), pak se málo komu bude chtít jet domů.

 

Atrakce střediska

Okouzlující lyžařské středisko městečka St. Johann in Tirol, které leží 10 km severně od města Kitzbühel, je především klidné středisko rodinného charakteru s nenáročnými terény, které má lyžařům co nabídnout. Mnoho rodin se tak na své dovolené může těšit z rozmanitých nabídek nejen útulných penzionů, ale především z nepříliš těžkých sjezdovek. Do lyžařského areálu se dostanete buď přímo ze St. Johann in Tirol nebo z nedalekého Oberndorfu. Středisko St. Johann se nachází v nadmořské výšce 670 m a najdete jej ve sluncem rozmazlovaném údolí mezi proslulými horami Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser. A to hned na úpatí severní stráně hory Kitzbüheler Horn. St. Johann není známý pouze pro své lyžování, nabídku zimních sportů a lyžařských chatek, ale také pro mnohé své hospůdky, bary a kavárny. S nepříjemným hlukem se tu však nesetkáte, místní tunel se totiž stará o to, aby veškerá projíždějící vozidla nerušila horskou idylu. Na rozdíl od sousedního městečka Kitzbühel se tu však s prominencí nesetkáte. Zdejší přiměřené ceny a celková infrastruktura přizpůsobená zájmům rodin s dětmi jsou to, co nám St. Johann ukázkově nabízí. Takže ten, kdo chce kombinovat radovánky na lyžích, noční život a zároveň si užít i pohostinnosti a dobrého jídla, ten se tu bude cítit jako v ráji!

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko St. Johann in Tirol nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 60 km sjezdovek. Až 20 400 osob/hod zde dokáží přepravit 3 gondoly, 4 sedačkové lanovky a 10 pom. Samotné středisko St. Johann in Tirol nabízí 30 km lehkých sjezdovek, 23 km středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kirchdorf

Aktualizováno 12/03/2016 22:58přeháňkypřeháňky3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje