Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kleinwalsertal


Žádné problémy, žádný stres, jen místo pro lenošení na slunci a nádherný výhled, například s relaxační hudbou v uších - tak to je Kleinwalsertal. O aprés-ski zábavu během vaší zimní dovolené je zde opravdu dobře postaráno: počínaje jízdami na saních taženými psy, až po zimní canyoning, od putování s pochodněmi, až po ruletu a hru Blac Jack v rustikálním kasinu. Breitachklamm se svými ledovými záclonami je rovněž návštěvy hodným cílem. Kleinwalsertal je prostě rekreační oblast s neuvěřitelně krásnou krajinou a velkou škálou volnočasových a sportovních aktivit. Samozřejmě, najdete zde útulné restaurace a chaty, stejně jako mnoho barů, tak jako v každém středisku, ale bouřlivé après-ski party však čekejte někde jinde. Areál na "Kleinwalsertal" se od ostatních odlišuje díky své útulnosti.

 

Zájezdy do Kleinwalsertal

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kleinwalsertal


O lyžaře a snowboardisty na "Walmendingerhorn" bude dobře postaráno s dobrým jídlem v restauraci, která se nachází u horní stanice lanovky (zde také najdete dřevěnou vyhlídkovou plošinu, s úchvatným panoramatickým výhledem), v "lóži" u 4-sedačkové lanovky "Muttelberg" II. a nebo i na "Max's Hütte", která se nachází podél sestupu do "Mittelberg". Na "Mittelberg" se také nachází i nějaké menší snack bary a restaurace, s krásným panoramatickým výhledem. Také na konci 4,5 km dlouhého sjezdu na vás v údolí Riezlern čeká velmi oblíbený "Schirmbar an der Kanzelwandbahn", kde se často kolem 17.00 hodin sejde na párty kolem 300 - 500 lidí. Zde pak svařené víno, čaj s rumem, pivo, vodka nebo Jagermeister s Red Bull rychle pomohou relaxaci vašim namoženéným svalům na nohou po lyžování. Občerstvení pak na vás čeká buď u venkovního baru nebo můžeme doporučit návštěvu okolních útulných restaurací, jako např. "Steffis Taverne", "der Eberle Hof" nebo i "Gondelstube".

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje