Serfaus - Fiss - Ladis - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Tyrolské top středisko, které se skládá ze tří letovisek: Fiss, Ladis a Serfaus, se nachází nad údolím Innu. Společně se středisky v Ischglu, Söldenu a St. Anton je dnes jedním z nejoblíbenějších turistických regionů v Tyrolsku. Lyžařský areál je nadprůměrně rozsáhlý, moderní, malebný a zároveň velmi přívětivý pro rodiny. Lyžařské terény jsou na rakouské poměry také velmi rozsáhlé. Rozprostírá se od 1 200 m do 2 820 m. Ubytovací střediska mají klidný, až vesnický ráz. Je to malý ráj, ale vstupné do něj je poněkud vyšší - typickou klientelou jsou dobře zajištěné rodiny.
Lyžařské středisko Serfaus - Fiss - Ladis (oblast Tyroly) se nachází ve vzdálenosti 638 km od Prahy a 700 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Serfaus - Fiss - Ladis

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Serfaus - Fiss - Ladis

Serfaus - relativně malé, ale živé město, které se nachází v údolí řeky Inn, v rakouském Tyrolsku, je především známé svým velkým počtem slunečných dní v roce. Jeho na mnoha místech úzké údolí je charakterizováno krásnými roklemi a okolními vrcholky třítisícovek Lechtálských Alp na severu (a skupiny Samnaun), stejně jako Ötztálskými Alpami na jihu. Vysoko nad údolím řeky Inn, mezi Landeck a Reschenpass, se pak nachází lyžařské středisko s novou dimenzí lyžování v Tyrolsku: Serfaus-Fiss-Ladis, které vzniklo díky sloučení lyžařských středisek Serfaus a Fiss-Ladis. Lyžařský areál se nachází v nadmořské výšce od 1 200 m do 2 820 m a nabízí kromě 40-ti vleků i 212 km perfektně upravených sjezdovek. Což však ve středisku Serfaus-Fiss-Ladis patří minulosti, jsou fronty. Kapacity areálu totiž nově umožňují přepravit až 90 000 fanoušků zimních sportů za hodinu. K tomu je zaručena jistota sněhu a to nejen jeho výškou, ale i systémy umělého zasněžování pro 155 km sjezdovek.

 

Atrakce střediska

Tři šarmantní střediska, zachumlaná do tyrolských hor, najdete v jednom z nejslunnějších regionů Rakouska. Jedním z nich je Serfaus, který je ideálním střediskem zejména pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nesetkáte se zde skoro se žádným provozem - bezplatné "vesnické metro" se totiž stará o dopravu mezi lanovkami a parkovišti na kraji střediska. A když vás chytne během lyžování nákupní horečka, můžete se vydat do "S1" - což je moderní sestava obchůdků kolem lanovky. Dalším je malebné středisko Fiss, které je jako vystřižené z pohádkové knížky, s malou nákupní zónou a krásnými statky. Nejmenším střediskem je pak Ladis, které však vyzařuje ze všech tří středisek nejvíce klidu a pohody. Zde se setkáte zejména se středně těžkými sjezdovkami a výborně vybavenými funparky, o prvotřídní nabídce après ski ani nemluvě. Dohromady se lyžařská oblast Serfaus - Fiss - Ladis řadí mezi nejoblíbenější rakouská rodinná lyžařská střediska. Proto se nabídka služeb v oblasti Serfaus zaměřuje především na rodiny s dětmi. Proto není divu, že v nabídce střediska jsou k dispozici dětské školky s hlídáním, lyžařské kurzy, zábavní parky, dětské sjezdovky nebo dokonce i vlastní dětské restaurace. Právě zde se děti učí zábavnou formou hry buď lyžovat nebo jezdit na snowboardu.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Serfaus - Fiss - Ladis nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 212 km sjezdovek, na které přepraví až 90 000 osob/hod 1 pozemní lanovka, 12 kabinkových lanovek, 16 sedačkových lanovek a 11 pom. Serfaus - Fiss - Ladis nabízí 40 km lehkých sjezdovek, 121 km středních sjezdovek a 51 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Landeck

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje