Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Boží dar


Boží Dar, který leží pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem, je významným letním i zimním turistickým střediskem Krušných hor. Boží Dar však stojí ve stínu blízkého Klínovce poněkud neprávem. Ski areál Neklid nabízí rozmanitý terén, široké pláně a perfektně upravené sjezdovky, ale bohužel i nevyzpytatelné počasí Krušných hor (ne nadarmo se to tu jmenuje Neklid), které občas návštěvníkům přichystá silný vítr, hustou mlhu i nepříjemné závěje na příjezdových komunikacích. Přesto však lyžařské středisko v rámci svého apres ski nabízí svým návštěvníkům sáňkařskou dráhu nebo jízdu se psím spřežením na 12-ti kilometrovém okruhu. Velikou zdejší atrakcí, na kterou přijíždějí klienti z širokého okolí, je snowtubing - což je sjíždění svahu ve sněhovém koridoru na gumových člunech. Další možnosti nabízí samotný Boží Dar, kde se nachází i několik hotelů a penzionů. Krytý bazén však najdete až hranicemi, v nedalekém Oberwiesenthalu. Tam si také můžete zahrát tenis v kryté hale. Příjemný wellness areál je k dispozici v 8 km vzdáleném Jáchymově, kde bylo v roce 2009 otevřeno nové Aquacentrum Agricola Jáchymov. Pochlubit se může bazénem, dětským bazénem nebo saunou.

 

Zájezdy do Boží dar

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Boží dar


Vyrazit také můžete do 15 km vzdálené osady Potúčky, kde mají (kromě známé tržnice) také krytý 25 m dlouhý bazén, jehož součástí je vířivka, sauna a venkovní tenisový kurt. Samotný Boží Dar pak nabízí výborně vybavenou půjčovnu a servis lyží a snowboardů, místnost s krbem, občerstvení a prodej dopňků lyžařského oblečení (čepice, rukavice, brýle, helmy). Každý den se v lyžařském středisku také koná večerní lyžování. Nachází se zde však velmi málo restaurací, pro tak oblíbený a hojně navštěvovaný areál. Jedna větší se přesto nachází u dolní stanice trojsedačkové lanovky a kotvy BLV 1000, s možností posezení venku a navštívit můžete i občerstvení Moser, u horní stanice lanovky. Co se ubytování týká, jedno světlé, vzdušné, nadstandardně prostorné a praktické například nabízí apartmánový dům Zlatý Anděl, který stojí přímo v obci Boží Dar, a to v její klidnější části - přitom pouhé dvě minuty chůze od náměstí.  

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Karlovy Vary

Aktualizováno 13/03/2016 00:00zamračenozamračeno0 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje