Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Špindlerův mlýn


Pro milovníky après ski čeká i ve Špindlerově Mlýně na své příznivce velmi živá zábava. Zhruba 50 barů, restaurací a diskoték nabízí zábavný program, který vyžaduje dostatek kondice. Après ski se zde za tím rakouským rozhodně nemusí schovávat, turisty nadchne zejména svými příznivými cenami a ležérní atmosférou. Začíná již přes den v typických horských chatách, v tzv. "boudách". O zábavu Pod Svatým Petrem se postará např. "Audi Bar" a ve městě pak další bary a diskotéky. Oblíbenými jsou "Silver Rock Music Bar" nebo "Dolská Felicity Fun". Kdo chce však večer strávit poklidněji, může si zajít do jedné z mnoha restaurací a nechat se tady rozmazlovat místními specialitami, jako jsou knedlíky či bramboráky. Ti, kteří chtějí být aktivní i mimo sjezdovky, mohou jednoduše zavítat do posilovny či tenisové haly nebo se vydovádět při sáňkování. K dalším atrakcím, které můžete po lyžování využít, patří například i snowtubing (jízda na gumových člunech po sněhu) ve Svatém Petru, sáňkařská dráha ze Špindlerovy boudy, ale hlavně aquapark, který se nachází u dolní stanice sedačky na Medvědín. Kromě krytého bazénu v něm najdete i sauny a výřivky.

 

Zájezdy do Špindlerův mlýn

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Špindlerův mlýn


Uvolnění najdete například i při projížďce okouzlující zimní krajinou na saních tažených koňmi. Novinkou bude i nově otevřený aprés-ski bar alpského typu, stojící v těsné blízkosti dojezdu červené sjezdovky na Medvědíně. Jeho vizí má být bar s rychlou, ale přitom kvalitní kuchyní. Otevřena bude také kompletně zrekonstruovaná vyhlídková restaurace "Na Pláni". Kdo toto místo nedaleko horní stanice lanovky Sv. Petr - Pláň zná, bude jistě mile překvapen, jakou proměnou tato provozovna prošla. V útulném tradičním horském interiéru zde bude nabízen návštěvníkům nejen rychlý oběd, ale zejména příjemné posezení u kamen nad šálkem čaje či horké medoviny. Největší proměnou snad ale prošla Hromovka - resp. celý prostor dojezdu. I zde na návštěvníky čeká zcela nový aprés-ski bar, který bude otevřen denně a to již od rána, až do ukončení večerního lyžování. Špindlerův Mlýn patří mezi nejoblíbenější střediska zimních sportů, kam jezdí turisté ze všech koutů světa. Také si zachoval své zvláštní kouzlo - v neposlední řadě také proto, že se zde pravidelně konají kulturní slavnosti a udržují se tím tak místní zvyky.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Liberec

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje