Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kreischberg


Lyžařská oblast Murau se rozkládá ve spolkové zemi Štýrsko, na jižní straně alpského hřebenu. Oblast Murau tvoří lyžařská střediska Kreischberg a Frauenalpe. Oba areály regionu Murau disponují nejen dlouhými sjezdy z vrcholu až do údolí a širokými svahy pro carvingové oblouky, ale nabízejí také i skvělé podmínky pro běžecké lyžování. Jeho trasy zde vedou nádhernou zimní krajinou přírodního parku Grebenzen. A proto okolí Murau tak láká k túrám na sněžnicích, skialpinistickým výpravám nebo jízdě na koni. Aprés-ski nabídka je v Murau velmi bohatá. Užijete si zde jízdu na saních tažených koňmi nebo můžete navštívit i sportovní a tenisovou halu. V Kreischbergu - Murau si také můžete zvýšit adrenalin například i paraglidingem. Obě oblasti - Kreischberg a Frauenalpe - bodují svými bohatými možnostmi rodinné zábavy na sněhu, například při snowtubingu, vybízejícímu k razantnímu sjezdu v nafukovacích člunech či na gumové duši nebo při sáňkování na sáňkařských drahách. Dokonalou pohodu na dovolené završují útulná ubytovací zařízení, zcela specializovaná na rodiny. Také vinárny, restaurace, lokály s programy a stylizované krčmy se velice dobře postarají o vaše bohaté zážitky.

 

Zájezdy do Kreischberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kreischberg


Také se vám zde bez jakýchkoliv problémů nabízí nádherný panoramatický výhled a zapomenout nesmíme ani na povinnou pauzu v typicky horských chatách, které jsou velmi důležitým prvkem lyžování na Mt. Kreischberg. Zde si pak můžete vychutnat nejen kulinářské speciality, ale také i nádherné sluníčko. V blízkosti regionu Murau můžete ještě navštívit lyžařský areál Grebenzen, který je vhodný především pro rodiny s malými dětmi. Menší, ovšem velmi příjemné rakouské středisko Kreischberg - Murau vás jistě mile potěší, protože nabídka aprés-ski aktivit je zde pestrá a kromě restaurací, barů a obchodů si můžete v městečku ještě zajít do bazénu nebo navštívit saunu. A ve volných chvílích se můžete věnovat dětem, pro které je zde nachystáno ještě několik atrakcí - Yabaa Dabba Doo - Land (sjezdovka s motivy Flintstoneových) nebo Dinopark (snowpark s dinosaury). Okolím také vede sáňkařská dráha, která nabízí i noční sáňkování.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Murau

Aktualizováno 12/03/2016 21:50zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje